Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S mit kezdjek az életemm...

S. O. S mit kezdjek az életemmel? Semmi se jó amit csinálok

Figyelt kérdés
Lassan 21éves lány vagyok, mondhatnák azt hogy el vagyok kényeztetve, pedig nem erről van szó. Nem vagyunk gazdag család, szüleim mindent együtt hoztak létre, engem pedig igyekeztek mindig úgy nevelni hogy mindent megadjanak nekem. Még sosem dolgoztam, és még jelenleg is azt mondják hogy inkább tanuljak. Viszont most nyári szünet, és most majd a fősuli utolsó szakaszában évközbe se kell mindig bejárni. Van egy számomra is zavaró tulajdonságom: Képtelen vagyok lefoglalni magam. Igyekszem többet találkozni a barátokkal, bulizni, de hétköznapokon általába az van hogy ülök itthon, nem tudok egyszerűen mit csinálni, mosogatni, mosni szoktam. Itt faluhelyen nincsenek barátaim, így nincs kivel kimenni a faluba sem... szervezhetnék programokat magamnak, de egyedül sehova nem jó elmenni. Ha itthon ülök azért szólnak meg, ha elmegyek "csavarogni" akkor meg azért. Egyszer én vagyok a minden, máskor megkapom hogy nem érek semmit. Bezzeg ha mondom, hogy jó elmegyek dolgozni akkor meg nem engednének... Bennem is van hiba, mostanában jobban érdekel a bulizás, ismerkedés bármi másnál. Apum olyan ötleteket ad, hogy ha már itthon vagyok menjek pókhálózni az udvaron is a mellékhelyiségekbe, meg szedjem a kutyaszrt az udvarról.... És bár megcsinálhatnám, mégsem csinálom, annak tudatában, hogy bezzeg a barátnőim élvezik a nyarat épp a pasijukkal valahol. De érzem hogy valamit kezdeni kéne az életemmel de fogalmam sincs merre induljak el. Lassan már fel sincs kedvem kelni , mert nem történik más csak a napi rutin, mosogatás, halál unalom, mindig alig várom hogy véget érjen egy nap. Elmennék dolgozni, de anyumék szerint csak a szalagmunka van, ahová nem engednek, sőt nem is mennék mert nehéz fizikai munkát nem végezhetek soha, egy korábbi műtétem miatt.
2015. júl. 30. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el otthonról. így csak egymás nyakára nőttök. próbálj megállni a saját lábadon. ha nem megy, szeretnek annyira hogy visszamehess. ha meg megy, akkor szabadon azt csinálsz amit szeretnél - persze majd megtapasztalod hogy mennyi mindent kell előtte még megtenni :)
2015. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz tanulni? Ha fizikai munkát nem végezhetsz, mi más választásod marad?


Mi más értelme van az életnek, mint a tanulás?

2015. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hugyosgalacsin ***** válasza:
hát ha 21 éves korú létedre anyádék nem engednek dolgozni akkor valami probléma van...
2015. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!