Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvihet o is pszichologushoz?

Nia11 kérdése:

Elvihet o is pszichologushoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. (Elnezest amiert ekezet nelkul irok de ezt nagyon gyorsan kell kiirnom mert sietek) A csaladommal sok problema volt. Szulok nelkul nevelkedtem,10 eves koromig mivel a szuleim elvaltak es a nagymamamhoz meg apahoz kerultem 3 evesen. Igaz elotte is ott laktam. Mindegy mem ez a lenyeg! Minden tok jol ment iskolaig. Lett egy osztalyfonokom aki nagyon nem szeretett engem es a tantargyakra amiket o tanitott nem adott soha sem otost pedig tenyleg jol tanultam. Negyedikben atmentem a jelenlegi iskolamba. Hiaba vettek fel matematika tagozatra de az apukam elvitt otthonrol 154km-re. Uj kornyezetbe kerultem,meghalt a dedim es az egyik osztalytarsam is (Szita Bence) Apa es az elettarsa vertek es vegul visszajohettem a jelenlegi helyemre es a jelenlegi iskolamban. Uj osztaly. Megint. Hat jokvan megy ez nekem. Eloszor az osztalxtarsaim nem kedveltek de mostmar aranylag birnak. Lett egy fium is,mar harom honapja egyutt vagyunk de sajnos harcolni kellett erte. Most hogy 7. osztalyosok vagyunk igy komolyabbak az erzesek meg minden. Hat tudjatok. Es nyari szunet ota alig latom ot. Hetente egyszer azaz mostanaban tobbet talalkozunk mert beszelt a szuleivel. A nyaron mar harom kilot fogytam mert egyszeruen nincs etvagyam,es inni sem iszok valami sokat bar ez regen is igy volt. Gyakori az hogy felkelek es a konyhaban elkezdek szedulni es az ajtofelfaba kapaszkodok teljes erombol mert anelkul osszeesnek. Es a nyaron nagyon sokat sirtam....Meg a halal gondolata is a fejemben jar az utobbi egy-ket heten. Ennek az egesznek pszichologiai hattere lehet. Es senki nem tud elvinni pszichologushoz,vsak. A baratom de nem tudom hogy o elvihet-e oda....Ket tinedzser bemehet pszichologushoz? Valaszotokat elore is koszonom mert nagyon sokat segitene...
2015. aug. 1. 22:13
 1/1 dftgsgvghgev válasza:
Javaslom, kérdezz utána a 116-111-en, ez Kék Vonal segélyvonal száma. A vonal "kapuőr" feladatot is ellát, tehát képesek megkeresni, hogy a lakóhelyed közelében hogyan és kitől kaphatsz segítséget.
2015. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!