Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak az olyan emberek...

Mit csináljak az olyan emberekkel, akik rosszul néznek rám és kitúrnak az étkezésem miatt? Hogyan győzhető le a félelem, hogy tanuljak meg kiállni önmagamért, a céljaimért?

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült?
2015. ápr. 28. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem dörgölöd mások orra alá, szerintem senkit nem érdekel mit eszel.
2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem kell velük foglalkozni.
2015. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1# Azért ez rohadtul nem igaz. Sokszor kell enni mások előtt és ez viszonylag furcsa, mert mások alapvetően nem így csinálják. Én simán eszek pl. buszon, nem foglalkozok vele. Mondjuk egy suliban vagy munkahelyen már kellemetlenebb, de egyszerűen ott is ugyanazt a módszert kell alkalmazni: le kell szarni! Ha valaki beszól visszaszólhatsz neki nyugodtan. De simán ignorálhatod is. A lényeg, hogy ne vedd a lelkedre. Az emberek igen buták, lehet, hogy irigy rád, nem feltétlenül arra irigyek, hogy izmos vagy (simán lehet, hogy nem vagy az), hanem ez szembesítő őt a saját gyengeségeivel. Ez választás elő fogja őt állítani: van itt egy helyzet, "valaki tesz a céljaiért, nem szokásos módon cselekszik, én viszont ezt nem tudom megtenni". Erre valahogy reagálnia kell. Nyilván egyszerűbb lenne, ha azt mondaná, hogy ügyes vagy, ő erre nem lenne képes, inkább eszi a szemet, ezzel beismervén, hogy jobb vagy nála valamiben. Nem. Az emberek fasztalanok és gerinctelenek, ezért ő ilyenkor inkább elkezd köpködni rád, kompenzálva, hogy ő balhere. Azt az is lehet, hogy csak nem értik, miért eszel dobozos csirkét, amikor va' meki is. Igen, van aki meg ilyen primitív.


Csak simán tedd a dolgod, egyél, aki megszól, az úgyis gyökér, nincs rá szükséged, tehát eleve nem kell vele foglalkoznod.

2015. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tojd le. Ilyen egyszerű.
2015. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron magyarázkodni akarsz-nem értem miért-akkor azt mondod nekik,hogy inzulin rezisztens vagy és három óránként enned kell.
2015. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

'rosszul néznek rád' ? Mert eszel?

Akkor idióták, szóval.. mintha ők nem ennének. De idióták meg mindig lesznek.


Kitúrnak? Mármint? Hozzád sem érnek..


Az, hogy mennyire zavartatod magad, vagy hogy mennyire állsz ki magadért az a fejedben dől el.


Ha erőse a vágy benned, hogy kiállj magadért, akkor ki fogsz állni. Ha erőse a vágy benned, hogy nyugodt legyél, akkor sikerülni fog, hogy akkor is nyugodt és békés maradjál belül, ha éppen valami zavarna kívül. Ez általános igazság, és nem egyszerű ám. Én is hajnali f4-kor írom, miért? Mert nekem is megvan az élethelyzetem amiben hiába próbálom megőrizni a nyugalmam, nos látványosan nem sikerül nyugodtan aludnom..


De mindenkinek a saját fejében kell rendet teremtenie, azt hiszem.


Persze ezeket ne hidd el nekem, gondold át te vajon hogyan látod.


Mennyit kell törődni mások véleményével, kik neked a felebarátaid, miért zavarná őket ha enni látnak akár buszon akár munkahelyen, iskolában.. szerintem nem zavarhatja őket, szóval jóval komolyabb problémája kell legyen mindenkinek egymás étkezésénél.


Én is kajáltam amúgy régebben metrón, úgy jött ki kolbász-sonka, kis paprika, zöldség.. gondoltam ha más is éhes, max. megkínálom. Vagy megeszem, igazából tök mindegy, annyira nem ezek a nagy kérdések az életben /az enyémben legalábbis, jelenleg/

2015. ápr. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szokd meg, hogy az emberek olyanok,mint a pulykák, jönnek-mennek-véleményeznek-kritizálnak.

Ha valaki túl messzire menne,üzenem neki: a vélemény olyan, mint a seggly.k. Mindenkinek van - de senki sem kíváncsi a másikéra.

2015. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Női lyuk? Ezen azèrt kicsit elgondolkodtam, hogy ķívàncsi vagyok-e. :)
2015. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:D :D
2015. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De igazából manapság már nem trendi válogatni.
2015. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!