Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok azon gondolkodni,...

Szoktatok azon gondolkodni, hogy mi lenne, ha (. )?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk pár másodperccel később indulsz el otthonról, vagy hogy tulajdonképpen a döntéseid befolyásolják az egész világot!

2015. aug. 2. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anno többet kattogtam ezen a témán.. Mostanaban csak akkor jut eszembe ha valami nem ugy jön össze ahogy azt eltervezem. Pl ha valami miatt kesobb indulok el otthonról.. de valamiért sosem történik semmi. Viszont hiszek a sorsszeru talalkozasokban. Abban hogy semmi sem veletlen.
2015. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkodok ezeken a kérdéseken pl Miért vagyok a Földön? Mi a sorsom? Miért pont erre a helyre születtem? Na meg, hogy az idő milyen gyorsan telik. Egyik per ben a konyhában vagy másik percben a szobában eszel.

Lehet elmebeteg vagyok, bem tudom. Én sokat gondolkodom ilyeneken.

2015. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyesmi:

Az orrom elött ment el a busz, intettem, hogy várjon meg, de a sofőrt nemérdekelte. Fél órára rá a busz felborult.

Akkor kicsit elgondolkodtam mi lett volna ha pár másodpercel elöbb megyek...

2015. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!