Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszent és finnyás...

Miért ilyen álszent és finnyás néhány ember?

Figyelt kérdés

Ha szóba jön a pisi, kaki, takony, hányás, pukizás, büfögés akkor a legtöbb ember elkezdi húzgálni a száját meg csak annyit hajtogat, hogy "fúúúj". Például mindenki meg szokta nézni a wc-papírt vagy a zsebkendőt használat után. Ez egy teljesen normális dolog, hiszen ezzel is ellenőrizzük magunkat, de ha társaságba szóba jön akkor rögtön tagadják egy csomóan, hogy "én nem, én nem". De mégis mi a szégyen ebben? :D

Például barátnőmmel meg még 2 másik lánnyal beszélgettünk és szóba jött az, hogy az emberi szervezet nem emészti meg a kukoricát és kakilásnál ugyanúgy kijön a kukoricaszem mint ahogy megesszük. Erre a másik lány azt mondja, hogy ő nem szokta megnézni meg ő még nem látta. Pedig biztos, hogy látta :D Tudom, hogy hülyeség ezen gondolkozni de ha egyszer szóba jön, miért kell letagadni? :D


2015. aug. 7. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt mondani, hogy kulturálatlan aki ilyenekről beszél, de ez is egy természetes dolog mint például a hajhullás vagy bármi más. Egy olyan társaságban akik már össze vannak szokva és jól kijönnek, nem hiszem, hogy probléma az ilyesmi.
2015. aug. 7. 15:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszik ettől igénytelennek gondolják őket. Vagy csak náluk ez simán tabu téma.
2015. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A zsepit én mondjuk nem szoktam. Egyből összehajtom, amint végeztem az orrfújással.
2015. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam soha nézegetni a zsebkendőt, pedig fiú vagyok. Nem finnyázok tőle, de minek nézegessem? :D
2015. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én például azért szoktam megnézni, hogy a fújástól nem kezdett-e el vérezni az orrom, vagy nincs-e benne vér :D
2015. aug. 7. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy az ember így működik, senki nem kíváncsi arra, hogy mekkorát kuláztam és mi volt benne. Ez magánügy, intim dolog. Tudom, hogy természetes dolog, de nehogy már társaságban erről kelljen beszélgetni.


Legalábbis nem egy értelmes társaságban. Bár tudom, hogy vannak olyanok is, akik órákig el tudnak dumálni arról, hogy ki mekkorát fingott, meg hány répadarab volt a hányásába és még örül is neki, ha valakit lekörözhet. Szerintem primitív dolog. Ez olyan, mint a többi intim dolog, hogy kinek mekkora farka van, meg milyen pózban csinálta tegnap.


Ki kíváncsi erre és miért mondanám el bárkinek is?


Amúgy párommal mindent meg tudok beszélni és ő is elmondja ha valami abnormális dolog van a rendszerben :D De azért, mert aggódunk egymásért, nem azért, mert kíváncsi lennék, hogy milyen színű volt a reggeli kábel.

2015. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
meg kéne rágni a kukoricát...
2015. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Távol áll tőlem az álszent viselkedés.

Nos, lehet, hogy a legtöbb ember megnézi, de legalább nem érez égető kényszert hogy az ilyetén tapasztalatát megossza az ismerőseivel is.Én speciel nem vagyok rá kíváncsi, nagyon nem, mert igen is gyomorforgató, ha neked nem az, akkor az legyen a te bajod és legalább másokat ne traktálj ilyesmivel, hidd el, léteznek jobb témák is.Mondjuk, az időjárásról beszélhetnél a xar helyett, ha jobb nem is jut eszedbe....

2015. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát én amikor kukoricát eszem, akkor én soha nem látom a kipottyantott dologban a kukorica szemeket. Lehet, hogy elpárolgott. o.O
2015. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!