Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem tartotok ettől például, hogy itt gyakorikérdéseken egy olyan embernek segítetek egy válasszal, tanáccsal akit való életben nem segítenétek? Persze nem ettől fordul fel a világ, meg lesz lelkiismeret furdalások, mert ugye nem tudhatjuk ki a másik fél. Mit gondoltok erről? Engem úgy eleve alapból nem sért vagy bánt a dolog, mert fogalmam sincs, hogy kinek írok.

2015. aug. 13. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy, hogy mégis ki ül a másik monitor előtt. Persze, ha mondjuk privátba is leveleznénk (többet 3-4 üzenetnél), akkor már érdekelne, hogy nagyjából milyen ember is pontosabban. De igazából akkor is segítenék neki, hogyha nem nagyon kedvelném a hozzá hasonló embereket. De akkor miután segítettem neki, onnantól nem is írnék a kérdése alá/nem írnék neki privátban és az olyan üzeneteket, mint például: Hogy vagy? - törölném.
2015. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jax Teller, te már nekihajtottál egy kamionnak, úgyhogy mind1, nem? :)

Egyébként én szívesen segítek a való életben is, annak, akinek tudok. A Gyk-n meg nem tudom, hogy kinek segítek, adok tanácsot vagy írok véleményt. Pont ez az érdekes benne, hogy akárki lehet. Meg azért mindig olyan kérdező kérdésére próbálok válaszolni, akit a való életben kedvelnék. Nem azért járok ide, hogy trollkodjak vagy embereket ócsároljak.

2015. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es összetévesztesz apámmal, ja várjunk csak, én is ugyanezt csináltam, akkor miért is Clay a hibás? Hát igaz, ő is benne volt, de ha Clay nem bütyköltette volna meg a motorbicót, ugyanúgy végezte volna, ez csak só volt a sebre, nem? (OFF)


Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek.

2015. aug. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!