Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki nem dolgozik (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy azért nem dolgozik, mert van pénze, például örökölt annyit a szüleitől, hogy megél belőle élete végéig.


És nem csinál semmit, csak a hobbijainak él egész nap, utazgat, és nem igazán válik a társadalom hasznára, de ellenére sem.

Mi a véleményetek egy ilyen emberről? Ti lenézitek ezt az embert?


2015. aug. 24. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Semmi. Kicsit irigyelném (bár ha a szülei meghaltak és így örökölt, akkor mégsem).

Ha lehetőségem lenne rá, én is azt csinálnám, amit szeretek.

2015. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mi az amit szeretsz, és miért nincs lehetőséged rá? Kérlek írd le, mert ilyen nincsen hogy nincsen lehetőséged rá, manapság már mindenből lehet pénzt keresni! Csak el kel jutni oda, fel kell építeni egy teljesen új karriert, ami talán évekbe is telhet, de nem lehetetlen! Úgyhogy leírhatnád, mert kíváncsi vagyok hogy mi az amire nincs lehetőséged, egyszerűen nem tudom elképzelni...
2015. aug. 24. 18:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Én pl. Sienna Millert akarom megdugni egy holdbázison. Van rá lehetőség? Nincs.


Ne légy kretén, mivel az erőforrások szűkösek, millió dolog van, amire nincsen lehetőség. Budapesten sem lehet mindenkinek 200 nm-es lakása, szőke barátnője sem lehet mindenkinek, sőt még húst sem ehet mindenki mindennap, mivel nincsen annyi. És ezek még egyszerű dolgok voltak.

2015. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy az olyan embert lenézik a legtöbben, az irigység miatt. Mert igazságtalannak tartják, hogy az egyik ember dolgozik úgy tud megélni, bizonyos korlátok között, mert nem vehet meg mindent. Míg a másik munka nélkül gazdag és mindent megengedhet magának. Ilyenkor kell kitalálni, valami "álvállalkozást" mintha dolgozna, és így már az irigyek másként fognak rá nézni.

Én pl. nem nézem le, mert én is azt csinálnám az ő helyében.

2016. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!