Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról az emberről, aki senkinek titulálja azt aki gyárban dolgozik és ezért visszautasítja a közeledését? A mai világban még mindig vannak rangok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég azt mondta egy fiú, akivel randizni akartam, hogy egy senki vagyok, mert gyárban dolgozok és hogy nem vagyunk egy szinten.Hozzá kell tennem az ő szülei is gyári melosok, a srác pedig friss diplomás és munkanélküli hónapok óta.Így még nem utasítottak vissza...:(
2011. máj. 7. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

én főnök vagyok.24 évesen 350 a nettóm.

és azt mondom neked,a buta emberekkel nem kell foglalkozni.

a gyerek egy kicsit f.szkalap.

2011. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség.Mért utasítana vissza azért mert egy gyárban dolgozol?Ha előnyös a külsőd, akkor biztos hogy valaki nem fog csak azért dobni mert gyárban melózol.Figyeld az apró jeleket, lehet hogy más fiúnak igen is bejössz.Az ilyen nagy menő srácokat nem sokan szeretik.. Talán te is kezdeményezhetnél valakinél.Majd ugyis akad a horogra valaki, meglátod, talán mikor nem is számítasz rá..
2011. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Panda Péter ***** válasza:
100%
biztos valami kamu-kocsmadiplomát kapot amivel még a sarki McDonald'sba se veszik fel. ráadásul azt is elfelejtette honnan jött. az ilyen ne papoljon. elég szánalom.
2011. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, abból amit leírtál nem sok jót képzelek róla. Állj tovább majd megbánja mikor melletted fog dolgozni a gyárban mert nem sikerült elhelyezkednie a diplomájával.
2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj nyelvet és menj ki külföldre. Aztán majd akkor meglátod melyikőtök fogja többre vinni...
2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok pofont kap még az élettől ez az ember. Illik rá a mondás: "Feltették a szart a polcra".
2011. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ilyen hamar magtudtad milyen. Ha egy évet pazaroltál volna rá és úgy derült volna ki, az dühítőbb lenne!! :)
2011. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként csak annyit tennék hozzá, hogy...


Ez fordítva szokott lenni! Szóval a nők szokták a pasikat lenézni, ha csórók, és segédmunkások , robotmunkások...


Pasiknál ez elég ritka, hogy lenézünk egy nőt azért mert gyári munkás...


Legalább időben megtudtad h ilyen! 26/f

2011. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nem az utolsóval értek egyet, mert tényleg a nőkre jellemző. És én se szívesen járnék gyári munkással, és nem azért mert gyári munkás hanem mert akiket ismerek gyári munkásokat teljesen más a világlátásuk stb. mint az enyém. Én értelmiségi családból származom, mindkét szülőmnek két diplomája van és nagyon nem egyezünk általában az ilyen emberekkel. De ha vkivel egyeznék, és rendben lennének az alapgondolataink, művelt lenne és olvasott akkor nem zavarna az h gyárban dolgozik, de általában nem így van. Viszont tutira nem így pattintanék le vkit mert ez bunkóság.
2011. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
javítás: én IS az utolsóval értek egyet :)
2011. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!