Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyén néz ki, ha egy Coopos...

Hülyén néz ki, ha egy Coopos szatyorba pakolom a cuccaimat és úgy sétálok az utcán?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de nem tudom ezt, nem baj az, ha egy olyan táskában hordom a cuccaimat, ha megyek valahova, nem néz ki hülyén?

19/F

Meg igazából magamon kívül egy fiatalt se láttam még, hogy abban hordaná a cuccát, kivéve ha éppen most megy a boltból ki.


2015. aug. 24. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, hülyén néz ki. Vegyél egy táskát.
2015. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vagy bármelyik másik bolt szatyrába amit ott vettem valamikor, amikor ott vásároltam
2015. aug. 24. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hová mész vele.
2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Huha. Én minden nap azzal járok. Néha nekem is eszembe jut. De én ebédet viszek benne, másféle szatyorban kiborulna.
2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vegyél egy táskát kb 900 ftért már tudsz venni egy fekete tornazsákot abban is jobb
2015. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért nézne ki hülyén? (Nyilván ne színházba menj szatyorral.)

Nálam van táska (nő vagyok...), de emellett szatyor is van mindig.

Egyébként a legjobb, ha már szatyor, ha veszel anyagból gyártottat. Nem olyan drágák, párszáz forint. Jól néznek ki (pl. Spar-os), és tartósabbak,erősebbek is.

2015. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legtöbben hátitáskával járnak. Azt tudod a válladon is vinni, a kezedben is.
2015. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mit viszel benne?

Szoktam vinni kaját magammal a melóhelyre vagy váltócipőt, azt szatyorban viszem.

De pénztárca, kulcsok, stb. Ilyeneket táskában.

2015. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja én is anyagból készített szatyrot használok. Jól is néz ki és könnyen be tudom tenni a táskámba, ha nem kell, és nem használódik el, mint egy papír vagy műanyag szatyor.
2015. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én könyvtári könyveket mindig szatyorban viszek. van nálam táska is, de nem akasztom a 20 könyvet a vállamra.
2015. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!