Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szívetekre teszitek a...

Ha szívetekre teszitek a kezeteket és megkérdezem, hogy milyen életet szeretnétek valójában élni, akkor mit válaszoltok?

Figyelt kérdés

Én jelenleg Pesten, egy panelben élek és jogi végzettségemmel dolgozok közepes fizetésért, amiből talán egyszer lesz egy saját lyuk.

Szívem szerint lelépnék az USA-ba, aztán vagy a sivatagban lennék sheriff vagy valamelyik nemzeti parkjukban őr.

Élvezném a táj szépségét(egyszerűen gyönyörű), rengeteget olvasnék és írnék.

Zabálnám a saját, grillezett hambimat, a szószos csirkét és lesném élőben az NBA-t vagy az NFL-t.

A Miller meg Corona sör alatt roskadna a polc:)

Tudnám élvezni :D


Na szal kb ennyire elvetemült válaszokat várnék vagy még inkább olyanokat;)



2015. aug. 29. 20:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Valami gyönyörű dombos-hegyes erdőben szeretnék lakni egy kunyhóban és gyógyfüveket gyűjteni. Olyan helyen, ahol vannak barlangok és minden további nélkül besétálhatok és megnézhetem. Ahol vannak tavak és minden következmény nélkül belefürödhetek és senki nem szól érte. Ahol szabad vagyok és nem kell dolgoznom.
2015. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

1 észrevétel, aztán válaszolok is: a vágyadat meg tudnád csinálni. Akkor tedd meg! :)


A válasz: a Római Birodalomban lennék legszívesebben valamilyen gazdag és befolyásos család sarja.

2015. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%
Londonban szeretnék élni, egy bizonyos énekes barátnőjeként. :D Egy lányegyüttes tagja szeretnék lenni vagy modell. Sajnos egyik sem fog megvalósulni...
2015. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
100%

Ugyan így szeretnék élni csak csak jó messze ettől a várostól.

De ha tényleg választhatok akkor egyedül, távol a civilizációtól. Minden embert utálok a családomon kívül úgyhogy megtudnám szokni. Önfentartó módon élnék, modern technika nélkül.

2015. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Ez igen, ezt már szeretem :)

Egyébként az a baj, hogy eleve az USA-ba is már necces kijutni, nem még sheriffként dolgozni :)

Ha lenne reális esély, simán meglépném.

Így marad az álmodozás és az, hogy próbálok itthon olyan életet élni.

2015. aug. 29. 21:37
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
tengerhez közeli nyaralóhelyen ahol nyüzsögnek a turisták, én meg valami kisboltot üzemelnék
2015. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már párszor írtam, a jelenlegi vágyaimat, ami talán még összejön, de az igaz, gyerekkori nagy álmom 10-16 között, nő létemre indiánnak lenni :) Hiába, mi még sokat olvastunk, és sok Winettou könyvet is :D Rettenetesen bele voltam habarodva annó abba a világba :)
2015. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én a 60-as években lennék 20 éves. Indulnék a táncdalfesztiválon. :) Ma már egy megöregedett énekes lennék.

Nekem az a bajom a csendes környezettel, hogy borzasztó unalmas. Ülnék, mint egy remete, az erdő közepén. Így inkább városban lakok. Esetleg vennék a Balatonon egy nyaralót, saját partrésszel, vitorlással. Külföldre nem feltétlen mennék el, főleg ha van pénzem, ott csak egy idegen lennék. Sehol senki ismerősöm.

Bár most sem rossz az életem, megvan mindenem.

2015. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nő is lehet indián.

Lehet meglátogatnálak a rezervátumban:D

A balatoni élet se lehet rossz, ahogy kipróbálnám a többit is.

De csak egy ideig, aztán mennék vissza sörözni :)

2015. aug. 29. 22:13
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#19: De nem rezervátumban élő indiánnő szeretettem volna lenni :) Biztos nem jól fogalmaztam, nem eredeti indiánnőre gondoltam, hanem aki vagyok, fehér nő, csak közöttük élni.

De ebből már kinőttem, a gyerekkoromat viszont nagyon meghatározta :)

2015. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!