Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a 30as éveiben járó családo...

Az a 30as éveiben járó családos fiatalember aki nincs rajta semelyik közösségi oldalon és nincs okostelefonja sem az miről fog így lemaradni?

Figyelt kérdés
Nem olyan ez mintha megragadna a múltba és nm akar fejlődni?

2015. aug. 30. 00:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Talán a facebook még nem is annyira érint mibt az okostelefon, olyannak érzem mintba az egyik legfontosabb dolog lenne az életemben. Csak amikor már a pár éves gyermekem jön oda és kiveszi a kezemből a telefont, hogy (Apa játszál már velem) és ezt sűrűn az már én is tudom, hogy már tók gáz. Csak valamiért a hatalmába kerített a teló és a net! Hogy oldanátok ti ezt meg? Ez olyan mint az alkoholizmus.
2015. aug. 30. 06:30
 12/16 anonim ***** válasza:

Semmiről nem marad le.


Nekem az első dolgom az volt, hogy töröltem fb alkalmazást a telefonomról. Többiek csak néztek, hogy-hogy nincs rajta?


Fb-t se használom privát oldalnak, csak marketing célra!


Nem igen érdekel, hogy noname emberekkel, "ismerősökkel" akik sz@rnak rám magasról mi történik. Elég nekem a saját életem!

2015. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmiről.Sőt akinek gyermekei vannak az hagyja a csudába ezeket a sz..okat és foglalkozzon a gyerekekkel,töltsön velük minél több időt.
2015. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nyilván ha dolgozik,akkor a munkatársaitól tud információt gyűjteni hogy mi történik a világban stb...

faterom sincs fent ilyeneken,még is tudja mi hogy van.

2015. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az eletrol maradsz le, pubi, az eletrol
2015. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a sok szánalmas dologról ami nem nagy veszteség, sőt
2015. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!