Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek amit csinálok ugye van...

Ennek amit csinálok ugye van értelme, és nem szórom csak úgy feleslegesen a pénzt buszjegyekre?

Figyelt kérdés

Unalmas, falusi környezetben élek ami nekem nem tetszik, így szeretek elbuszozgatni egy közeli nagyvárosba, élni egy kis nagyvárosi életet, meg sétálgatni a városban, leülni a parkba, ismerkedni a várossal. Mivel magányos vagyok egyedül, de olyan jól esik kicsit elszabadulni itthonról ebből az unalomból és szenvedésből, és sétálgatni a városban. Buszozni is szeretek, de pénzbe kerül ugye és bár nem olyan nagyon drága a jegy, de sok kicsi sokra megy.

Van értelme annak amit csinálok, vagy jobb lenne ha itthon maradnék és szenvednék?


2015. szept. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp van. Én is ezt csinálnám a helyedben.


Mikor költözöl el?

2015. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked örömet okoz.


Én vettem magamnak egy 3d-s nyomtatót, mindenki hülyézett, meg néz nagyokat, hogy ennyi pénzt kiadni erre. De ha ez engem boldoggá tesz, akkor miért ne?


Más ugyanezt a pénzt elissza, elbulizza, vesz rajta ruhákat, elutazza, elnyaralja, elqrvázza. Akkor meg? Én dolgoztam meg érte, szóval arra költöm amire akarom.

2015. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is támogatom! Amúgy ha zavar az "értelmetlen anyagi vonzata", akár egybeköthetnéd sporttal. Elkocogsz/bringázol odáig, aztán nézelődsz, aztán vissza. És akkor máris volt értelme is, és ingyen is volt :) Persze nem gáz így simán kikapcsolódásból sem, busszal.
2015. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne légy egyedül, Gyere üljünk be a kocsmába! A végállomáson találkozunk!

L

2015. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!