Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak a bunko,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak a bunko, onzo baratommal aki itt fekszik es alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma megjott es nagyon nem vagyok jol, gorcsol a hasam es erzelmileg is sokkal tobb torodest igenyelnek.


Kertem a baratomat, hogy egy kicsit legyen mellettem, uljon fel es simogasson. Ehelyett duhos lett es azt mondta, mit torodjon o velem, mitol lesz jobb, ha simogat. Most itt fekszik es bekesen alszik.


Amugy is azzal kezdte, hogy inkabb hazavisz, ott az edesanyam tud velem mit kezdeni. Megertem, hogy ferfi es nem tudja mekkora fajdalommal jarhat a havi verzes de annyira haragszom most ra es csalodott vagyok. Teat ugyan hozott az elejen de amikor neki van ram szuksege fizikalis vagy lelki gondok miatt en mindig ott vagyok neki.


2015. aug. 20. 14:22
1 2 3
 1/21 opened paradise ***** válasza:
0%

Nekem itt valami hiányzik...

24 órás munkából jött haza és azért alszik?

2015. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem. Kb. fel egykor fekudtunk, o 9 korul kelt fel. Nem tudom, mi rajta most ez az aludhatnek.
2015. aug. 20. 14:27
 3/21 Blade Bone ***** válasza:
28%
Ilyen embert fogtál ki, nem tudsz vele mit csinálni, mert változni nem fog. :/ De hát ha már melletted fekszik, miért telefonozol? Nyugodtan hozzábújhatnál, sokan nem szeretik ha siránkoznak nekik, de ha csak úgy hozzábújnál lehet többet elérnél. :)
2015. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:
8%

Akkor viszont veled vagyok.


Amúgy semmit.

Csinálja csak,majd te is ilyen leszel később.

2015. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen kis apró dolgokból mennyire kiderül, hogy mi a valóság szemben azzal amit szövegelnek az emberek. Ha szeretne ugrana neked, mert ha neked fáj valami, neki még jobban fájna, és ott próbálna rajtad segíteni ahol csak tudna.

Kezdj el gondolkodni a kapcsolatotokon..

2015. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%

magyarázzátok be, hogy a kapcsolata a rossz:-D

jajj ugyan elaludt, nagy tragédia, ti nem aludtatok sose délután,?

nincs roszabb egy vérző nostenynel az meg a másik!

2015. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg bunkó, hagyd el a p*csába. :D Hazavisz anyádhoz... milyen kedves. Mikor beteg lesz, vagy ilyesmi akkor te is küld haza az anyjához... vagy inkább küld el most az anyjába.
2015. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

6#, egy kapcsolat nem attól rossz, hogy a benne résztvevő nőstény havonta vérzik.

Attól rossz, ha az egyik simogatásra vágyik, és a másik ettől dühös lesz, meg attól, ha az egyik aludni akar, a másik meg a simogatással nyekteti, meg attól, ha az egyik nincs topon, akkor jobb lenne, ha nem rontaná a levegőt, hanem az anyjánál lenne, meg attól, de attól nagyon, ha mindezt nem tudják megbeszélni felnőtt módra.

2015. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Na de ha lehetne dugni gondolom nem vinné hazafelé az anyjához na meg nem játszana medvéset akkor rajta volna a kangörcs esküszöm szégyen az ilyen pali

Én a helyedben most fognám a farkát fel állítanám és amikor már látod hogy na már nemsokára elmegy ott hagynám és beszólnák hogy megyek az anyámhoz!

F:39

2015. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nincs rosszabb egy verzo nostenynel?


Reggel sem voltam jol es az elso dolgom az volt, hogy reggelit keszitettem.

2015. aug. 20. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!