Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok embernek mi baja van a...

Sok embernek mi baja van a vegetáriánusokkal?

Figyelt kérdés
Megértem, ha sokan nem értenek egyet ezzel az eszmével, joguk van hozzá. De miért bántják azokat, akik máshogy gondolkodnak? Pl. a haveri körömben is előfordult ilyen, sok ismerősöm van aki nem tudja hogy vegetáriánus vagyok, nem szoktam nagydobra verni. De az egyik összejövetel alkalmával az egyik barátom megemlítette ezt a dolgot, és az egyik ismerősöm nagyon kiakadt ezen. Ismerem őt is évek óta, de nem voltunk annyira közeli kapcsolatban. Kezdődött azzal, hogy kinevetett, aztán meg jött a "begyöpösödött hülyeség" és hasonlóan kedves megjegyzések, és persze az észosztás a fehérjékről. Persze ha valaki tényleg azért próbál kioktatni az egészséges táplálkozásról, mert jót akar, azt megértem. De amikor egy 80 kg-os dagi lány teszi ezt, aki gyors kaján és süteményen él, az már puszta rosszindulat. És sajnos nem ez volt az első eset, hogy emiatt kaptam a fejmosást, gimiben pl volt olyan, hogy parizert rakott az egyik osztálytársam a szendvicsembe. Nem értem, hogy ennek mi értelme van, és miért jó a másikat bántani ilyen dolgok miatt.

2015. szept. 7. 16:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

hát én mondjuk nem szoktam megenni a barátaidat, de te tudod :D

a legtöbb húsevő azért mondja, hogy a vegák térítenek, mert egyszerűen szembesítjük őket az igazsággal (hiszen az állatokat levágják, ami erőszakosan és nem békésen történik-bár nem is értem hogy lehet békésen megölni valakit)

"az én dolgom mit eszek"-igen, de az nem, hogy kit eszel, talán annak a bizonyos személynek is lehetne beleszólása


bár amúgy én nem szoktam megszólni senkit, csak akkor ha ők kezdik a vitát

2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
barátaimat* bocs
2015. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!