Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fene van velem és hogyan...

Mi a fene van velem és hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, a párommal élek..

Jelenleg nincs munkám, egy házi rabszolgának érzem magam.. Messze lakunk a városközponttól így egy héten 1x mozdulok ki csak, mert nincs mivel.

Utálok mostanába mindent, megmozdulni se akarok.. Nincsenek barátaim, de nem is vágyok rájuk.

Egyszerűen egy megkeseredett valaminek érzem magam, folyton hulla fáradtnak/álmosnak érzem magam, egész nap leakar ragadni a szemem pedig van időm sajnos aludni.

Mindig rossz kedvem van és folyton sírni tudnék.

Mi lehet velem? hogyan változtassak?

Egyébként szinte világ életemben így éreztem, már kiskoromban is, néha-néha jobb a hangulatom de ritka. Ráadásul esténként is egyedül vagyok mert a párom dolgozik, és felemészt ez az egyedüllét, nappal alszik utána dolgozik.. Nincs kihez szólnom.. Ha ez nem változik megőrülök.

20 éves vagyok, a magas vérnyomásomra is gyógyszert kell szednem.

Egyfolytába stesszelem magam mindenen ami miatt mindig 110 a pulzusom.. :(

Ötleteket, tanácsokat várok, hogyan tegyem boldogabbá az életem.


2015. szept. 30. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nezd, en ugyan igy voltam, ha gondolod leirom privatban par ora mulva, hogy mi segitett, csak jelezz vissza.
2015. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, szeretném ha leírnád.

Várni fogom az üzeneted! Köszönöm!

2015. szept. 30. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben, igerem irok este!
2015. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gondoltál arra, hogy depressziós vagy? ( Mert a depresszió egy betegség )
2015. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
A boldogság általában összefügg a célokkal, barátokkal, emberi kapcsolatokkal, hobbival , önmegvalósítással. Ha ezekre nem is vágysz, akkor nagyon kicsi az esélye annak, hogy boldog leszel. Ha valóban ennyire rosszul érzed magad, akkor menj el orvoshoz, lehet, hogy kapsz antidepresszánsokat. Ugyanakkor ha rászoksz a gyógyszerre, akkor hozzászoksz és életed végéig kelleni fog. A párod , vagy valaki ha tudna segíteni, hogy változzon az életszemléleted, az jobb lenne. Pl. úgy látod, rossz az életed, mert nem dolgozol. Láthatnád azt is, hogy van valaki, aki szeret : a párod és ráadásul eltart, nem is kell dolgoznod. A munka amúgy az is javíthatn a ahangulatodon, mert akkor fontosnak éreznéd magad és azt éreznéd, hogy valahova tartozol..
2015. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!