Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem valami nagy gond...

Úgy érzem valami nagy gond van velem, mit kellene tennem, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Olyan mintha két ember lakna bennem. Egyszer boldog vagyok tele élettel és tervekkel. Aztán fél órával később teljesen kiborulok, sötétnek látok mindent és a legkisebb dolgokból is hatalmasat csinálok. Feszült vagyok és ingerlékeny. Kiabállok a legkisebb dolgok miatt. Tudom hogy ez nem normális dolog és igyekszem változtatni de nem megy. Jó lenne pár jó tanács.
2014. dec. 7. 21:40
 1/4 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet,de fogalmam sincs mitől van :(
2014. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, igyekszem tudatosítani magamban, bármelyik végletben is vagyok éppen, hogy ez csak pillanatnyi eltúlzott érzés és hogy cselekedjek eszerint. Ha túl bizakodó vagyok akkor nem vágok bele olyan tervekbe, amelyről tudom, hogy csak pillanatnyi fellángolás eredménye, ha meg sötétnek látom a dolgokat, igyekszem elterelni a figyelmemet, levezetni a feszültséget. 22F
2014. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexhiányod van. És nő vagy. Keress valakit, aki egy kicsit ellát ezen a téren téged. Nem azt mondom, hogy keress egy férjet vagy egy igazit, csak egy olyan valakit, aki rendbe hozza a hormonjaidat. Egy próbát megér. Biztosan van egy kollégád vagy tanulótársad, aki régóta próbál kerülgetni. Itt az alkalom. Nem kell felfújni, pszichológushoz szaladni meg gyógyszert enni marokszámra.
2014. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És ha én 18 évesen vagyok így? Akkor az mi? Mert nem vagyok kiégve. Nem drogozok, nem piázok, nem élek szörnyű életet. És még szűz vagyok szal nem lehetek kiégve.
2016. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!