Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják lúzernek a...

Miért tartják lúzernek a barátomat? Hogy álljak ehhez?

Figyelt kérdés

Vagyis hát vannak ilyen bulizósabb,nagyszájúbb stb stb ismerőseim(még csak nem is a haverjaim,szóval azt se értem miért szólnak bele)akik lúzernek mondják a barátomat,oké,nem keres sokat,sőt(kb 60 ezret,de pl anyám is ennyit keres,mégsem tartja senki lúzernek,mondjuk ő nyilván idősebb,de akkor is),de ők nagyjából kijönnek ennyiből az anyjával,mármint amire szükségük van,az megvan,na meg fiatal is(24 éves)még bőven tanulhat valamit(érettségije van)addigra mire közös életet szeretnénk(én 18 éves vagyok,tanulok,szóval még pár évig nem),ezen kivül nem lusta,főz,mos,takarít stb.

Meg annyi hogy ő otthonülősebb típus,de ettől még eljárkálunk néha,csak nem az van hogy minden hétvégén megyünk,és visszahúzódóbb(én is az vagyok),nem az a nagyszájú típus.

Nem tudom,lehet bennem van a hiba,de én ezek miatt sose tartottam lúzernek,még akkor sem amikor megismertem,de még nem voltam szerelmes,és valahol rosszul esik hogy mások ezt mondják róla,pedig ráadásul nem is,vagy csak alig ismerik...



2015. okt. 1. 23:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló:

-Azért nem tett le szakmát érettségi után mert nem is volt pénzük,az apja beteg volt,nem tudta ellátni magát normálisan(most nem akarom kiteregetni itt az életüket,szóval magyarázni nem fogom részletesen),a barátom anyja volt vele otthon,de valakinek dolgozni is kellett,szóval sokat dolgozott érettségi után,ebbe maximum nagyon keményen hajtva fért volna bele egy szakma.

-Van célja,elképzelése arról hogy mit tanuljon,de én nem így fogom leírni hogy még mindig megtanulhatja az X szakmát,mert végülis változhat a véleménye,szóval tanulhat "bármit".

-Mint mondtam,nem idős,még tanulhat,lehet jobban fizető munkahelye,tehát igen,"ilyennel"akarok közös életet.

-Eltudunk menni ennyi pénzből is sokféle helyre,mondjuk az igaz,hogy nem a lehető legdrágább éttermekbe megyünk stb,de nincs erre igényem,még valahol kényelmetlenül is érezném magam szerintem.

A szomszéd városba meg nem is akarunk menni,Pestiek vagyunk,megvan itt minden amire szükségünk van.

Nem igaz hogy nem megyünk soha sehova,csak nem minden hétvégén ide oda járkálunk.

Sétálni szoktunk nem mindig,de sokszor hétvégente menni,vagy közös ismerősökhöz pár órára,havi 2 hétvégén valamilyen közös programot csinálunk,én visszahúzodóságom ellenére szeretek menni,ő meg nem,szóval komprumisszumot kötöttünk.

-Az jó,gratulálok,nem minden férfi áll így hozzá,csinálja meg.Nem,nem háziasszonyt akarok,de nem látom miért az lenne a jó férfi aki nem csinál semmit vagy nagyon ritkán.


4.válaszoló:Hát igen,valószínűleg engem is,de valahogy mindig olyan típus voltam hogy ha engem bántottak,lepergett,de ha valaki mást akit kedvelek/szeretek,akkor sokkal rosszabbul esett.


5.válaszoló:Érdekes,van olyan ismerősöm aki 32 éves,és az anyjával lakik,ő is mondjuk bulizósabb típus,őt még sem lúzerezik,miért is,azért mert ő hű de nagymenő,vagy esetleg a pénze miatt,hogy minden hétvégén fizeti a haverok piálását?


Köszi a válaszokat egyébként.:)

2015. okt. 2. 16:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha azt látod hogy vannak céljai, és halad is velük apránként, akkor az jó dolog, támogatni kell hogy tegyen is értük.
2015. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 60ezer furcsa ebből. Én kerestem 18 évesen 60 ezret egyetem mellett, diákmunkával, úgy, hogy bolti eladó voltam.
2015. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!