Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg, ha nem...

Hogy oldjam meg, ha nem akarok táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Nem tudok táncolni, nem akarok magamat leégetni. ráadásul az iskola és a vendégek eléggé rosszindulatúak, biztos röhögnének rajtam, és azokon, akik nem csinálják tökéletesen, mert tavaly is ez volt az idén végzettekkel. én nem akarok erre a sorsra jutni, nem akarom égetni magam. az osztálytánccal meg főleg nem. ilyenkor mi a teendő? van itt olyan, aki nem táncolt?

18/L


2013. aug. 6. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem táncoltam, nem bántam meg. Megkérdezték hogy ki nem akar, és páran nem akartak, őket kihagyták. Ha páratlan lett a létszám, másik évfolyamból kapott párt az ember.


Nem kényszeríthetnek olyanra amit nem akarsz, csak jelezd időben hogy tudják.

2013. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
év elején rögtön fogom. lehet, hogy csak én nem fogok az osztályból (az évfolyamból nem biztos), és elég ciki, de ott szerencsétlenkedni még cikibb lenne szerintem.
2013. aug. 6. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Lábtörés.

Kiugrassz a 2. emeletről.

2013. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már eskü erre is gondoltam....
2013. aug. 6. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is egy lány megmondta, hogy ő nem fog. Senki sem csinált belőle problémát ^^
2013. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.:)
2013. aug. 7. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Az életben sok cikis dolog lesz amin túl kell esni. Üdv a felnőttek világában.

Amúgy ha nem mész el, az benned marad, hogy nem vagy képes, kinevetnek... Ha elmész akkor azt jelenti ezeket leküzdöd, és más, nyíltabb ember leszel.

Nemhiszem, hogy valaki is kinetne. Láttál már szalagavató táncot? Szinte csak sétálnak, csak azt kell megjegyezni, hogy merre menjél! :)

Úgyhogy menjél, és érezd jól magad, fejlődnőd kell, ha visszahúzodzkodól akkor ez az élmény meg jogja határozni a tovább életeded, és mindenhol ilyen leszel, ami nem igazán jó.

2013. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ki neveti ki?

4 hónap végleg különválik az életük

2018. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!