Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt mar hasonloan...

Veletek volt mar hasonloan ciki "baleset" strandon? :D

Figyelt kérdés
A nyaron egyszer jottem ki a vizbol, mar terdig kinn voltam, amikor jott egy hatalmas hullam es letepte a bugyimat. :D
2015. okt. 6. 20:05
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ja, meglátta valaki a puncusodat? :)
2015. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Uszodában. Volt ott döbbent,csodálkozó, meg ki tudja milyen szempár.Szolira már nem volt szükség :)).
2015. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Lattak tobben is :(
2015. okt. 7. 15:16
 14/24 A kérdező kommentje:
Amugy nem hurrogott be senki, szerencsere, csak kiguvvadt szemekkel neztek. Persze segiteni ilyenkor senki se segit!! >:(
2015. okt. 7. 15:24
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan segítettek volna a kezükkel eltakarni a látnivalót amíg te keresgéled az eredeti felszerelést.:)
2015. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy azt hitték ennyire bevállalós lány vagy.

Hogy jutott eszedbe ezt megkérdezni október közepén?

2015. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hat ugy hogy tegnap beszelgettunk a nyarrol az egyik baratnommel es elmeseltem neki ezt a tortenetet. Na, de meseljetek ti iiis!! :)
2015. okt. 7. 15:39
 18/24 anonim ***** válasza:
Ilyen eset csak csajokkal történik,a srácoknak inkább az kínos amikor feláll a jókora szerszám és hirtelen nincs hová rejteni.A lányok is tudnak ám önkívületi állapotban bámészkodni ha beindul a fantáziájuk a látványtól.
2015. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Persze segiteni ilyenkor senki se segit!! >:("


Megnéztem volna az arcod, ha odalép valaki, hogy "hadd segítsek." :DD

2015. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi egyszer nővéremmel kitaláltuk a strandon, hogy együtt csúszunk le a csúszdán, ő ült be mögém, erre mikor lecsúsztunk, telibe lerántotta rólam a melltartót...elvileg véletlen volt XD De elég gáz lehetett, más emberek csak annyit láttak, hogy csúszik le a csúszdán két csöcs :"D
2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!