Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt mar hasonloan...

Veletek volt mar hasonloan ciki "baleset" strandon? :D

Figyelt kérdés
A nyaron egyszer jottem ki a vizbol, mar terdig kinn voltam, amikor jott egy hatalmas hullam es letepte a bugyimat. :D
2015. okt. 6. 20:05
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Barátnőmmel történt meg táborban. A szálló mellet volt egy strand és mindí oda jártunk, szinte minden nap. Éjszakai fürdőzéskor, levette a pólóját, és a fél csöcse kilátszott, már bocsánat. Én egyszercsak arra lette, figyelmes, h mindenki röhög körülötte,én odamentem, néztem a fenekénél a fürdőruháját, mert ő is nézte h miért röhögnek, és akkor másik barátnőm nagy nehezen szólt, h felcsúszott a melltartója. Mondhatni, égett a képe, de szerencsére ő már hozzá volt szokva ahhoz h mindenki rajta röhög, ezért is szeretjük, de akkor nagyon sajnáltam szegény :( azt meg főleg, h alig tudtam visszatartani a röhögést
2015. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosi uszodában voltunk tavaly télen. Mivel hétköznap volt így nem is voltak sokan. Gondoltuk a párommal, hogy kimegyünk a szabadtéri medencékbe. Mikor kimentünk egy lélek sem volt kint. Sokat beszélgettünk. Mikor mondtam a páromnak, hogy most már menjünk vissza, mert kezdek éhes lenni. És ahogy felálltam, abban a pillanatban éreztem, hogy oda van kötve a bikini felsőm valamihez, de már le is esett. A párom rögtön felkapta, elkezdett vele elúszni tőlem. Nem zavart mert senki nem volt kint, így benne voltam a játékba. Mikor sikerült vissza szereznem.Leültünk még egy kicsit, megpihenni. Majd jött a fiatal úszómester, aki mondta, hogy már régóta kint vagyunk és szerette volna megnézni, hogy jól vagyunk-e, és még szeretne minket figyelmeztetni, hogy ott az a kamera (mutatott egy oszlopra), az rá van kötve az előtérben a TV-re, tehát a vendégek moziztak, míg én próbálom megszerezni a bikini felsőmet. Mondani sem kel égett a pofám rendesen. Már nem ott ebédeltünk, és azóta sem voltunk ott, még a környékén sem.
2015. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez aranyos történet.:)
2015. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nyáron szabadtéri strandon voltunk ahol van ilyen 3,75m-s medence, és ilyen 3 különböző magasságban vannak felszerelve a "deszkák"," stégek" és akkor onnan lehet ugrani...oké a középső stég ilyen 2 emelet magasságban van...Fehér fürdőruhában voltam, pánt nélküli felsővel...lent egy 10-15fős fiúbanda szórakozott a vízbe, mögöttem nagy sor, mondom muszáj lesz leugranom...nekifutásból ugrottam egyet, de teljesen egyenes testtel....persze a felsőm az lecsúszott, de csak a vízbe vettem észre...hirtelen nem értettem, hogy az összes srác miért bámul engem...nagyon ciki volt...utánna ott kiabáltak nekem, de nem értettem mit, mert ausztriában voltunk és osztrákok voltak...szóval utánna később úgy ugrottam,hogy fogtam a felsőmet egy kézzel, ők meg ott fügyültek nekem....rém ciki volt xdd
2015. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!