Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok internetezéstől lehet...

Sok internetezéstől lehet valami betegségem? Pl. Agydaganat?

Figyelt kérdés
Kissé internetfüggő vagyok. Ha itthon vagyok sokat internetezem.
2015. okt. 7. 11:49
 1/6 HUN_Sector ***** válasza:
100%

A sok ülés miatt lelassul a vérkeringésed, ha srác vagy, ez könnyen kihathat a potenciádra is.

Aztán a légiutas-kísérők fő betegsége, a trombózis is könnyen kialakulhat.

A szemideg fárad.

Romlik a tartásod.

Mozgásszegény életmód elhízáshoz vezet.

Ízületi betegségek (pl a csuklóban).

...


van egy pár

2015. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Agydaganat kialakulhat?
2015. okt. 7. 12:08
 3/6 HUN_Sector ***** válasza:
Ha egy 30 kilovoltos vezeték megy a házatok fölött, attól kaphatsz. De attól, hogy egy lcd kijelzőt nézel, attól nem.
2015. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mentálisan is veszélyes lehet a sok internetezés, de ez függ a személyiségedtől, valamint, hogy mire használod az internetet.
2015. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es: az elgondolás a repülős munkával érhető, de ott cseppet fokozva van a légnyomás, emiatt nem csak a dolgozók, de az utasok is ... A szárazföldön még ülés közben sincs akkora légnyomás.
2015. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HUN_Sector ***** válasza:

Igen, itt nincs légnyomás, viszont a láb nincs mozgó helyzetben, belassul ott is a véráram, ezért okozhat problémákat.

Nem vagyok orvos, viszont máshol is erre a megállapításra jutottak. Nézd csak: [link]

(oké, nem egy Oxfordi tudományos értekezés, de azért dokinéni írta)

Meglepően sok minden okozhatja.

2015. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!