Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elfogadni hogy a...

Hogy lehet elfogadni hogy a betegségem miatt nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és 1 nemi szervi szemölcsöm van amit nem tudom hogy szedtem össze mert nem élek nemi életet.


1 éve voltunk dokinál és felírt mindenféle kenceficét hogy jöjjünk 1 hónap múlva, de semmit nem használ.


Hogy lehet elfogadni hogy nem lehet barátnőm? :(


Mert mindig azzal nyugtatom magam hogy emiatt úgysem lehet..


2015. aug. 22. 00:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2015. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés vagy csak trollkodni akarsz? :DDDDDDDDD Ha rámegy az óvszer akkor lehet és elég strapabíró anyagból vannak szóval ne parázz. :D
2015. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen szemölcs féleségem, mondjuk nem nemi szerven. Én is sokáig kenegettem, bajlódtam vele. Aztán rájöttem, hogyha leragasztom, akkor jobban hatnak a kenőcsök. Vettem egy vattát, bekentem ilyen olajos cuccal, amit az orvos írt fel, és leragaszottam. 3 hét alatt totál elszáradt. Próbáld ki.
2015. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Huzz gumit.
2015. aug. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen bizb aszom de szerencsére magától elmúlt :)
2015. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés.

Itt most nem azon van a lényeg hogy huzzak-e óvszeert majd ha egyszer szeretkezek hanem hogy ha megtudná a barátnőm hogy van ilyenem akkor elundorodna hogy ilyen helyen van.


Meg ha ott vannak egészséges fiúk akkor miért pont egy ilyennel lenne egy lány? :/


#3-5 Mennyi ideig volt?

2015. aug. 22. 07:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Ideje akkor keresni másik dokit.
2015. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el...rögtön a legelején.

2015. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és lány. Ezt teljesen felesleges szégyelned, vagy ez miatt elkeseredned. Ha nekem egy fiú azt mondaná, hogy ilyen gondja van, nem röhögném körbe, és főként nem hagynám ott. Az a lány, aki betegség miatt elhagy, amiről te NEM tehetsz, az nem érdemli meg, hogy valaki szeresse és járjon vele.
2015. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Lány vagyok és engem nem zavarna :)
2015. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!