Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran takarítód a...

Milyen gyakran takarítód a lakást amiben élsz és alkalmanként mennyi időt áldozzol rá?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Heti max egy órát, ennek a nagyrésze mosogatás, a maradék meg, hogy kiviszem a szobámból a mosogatnivalót. Egyedül élek, és hétköznapokon csak estére érek haza. Egyébként sosem szerettem a (hétköznapi értelemben vett)rendet, nem találok meg semmit, minden el van pakolva, sok idő még megtalálom, ha megtalálom. Én a kontrollált káosz híve vagyok, az asztalomon van egy kb fél négyzetméteres hely ahol semmi nincs, a többi 4-5nm-en szét van szórva minden "kacat"
2015. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért a főzés, meg az elpakolás szerintem nem takarítás.

Így mindenki takarít minden nap, ha ezeket is beleszámítjuk. Az evidens, hogy főzés után kell pakolni, mosogatni, tűzhelyet lepucolni, stb.

Nyilván az, hogy egy héten egyszer takarítom ki az egész lakást, nem azt jelenti, hogy egy héten egyszer mosogatok. :)

2015. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!