Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megbocsátani anyukám...

Nem tudok megbocsátani anyukámnak és a nővéremnek. Jogosan haragszom? Hogyan tudnám ezt elengedni?

Figyelt kérdés

A férjemnek viszonya volt. Úgy derült ki, hogy hazahozott egy kis meglepi betegséget a szeretőjétől.


Nem sokkal később az is kiderült, hogy anyukám és nővérem már szinte az elejétől tudott a dologról, mégsem szóltak nekem.


Szerintük túlzásba viszem a "haragszom rád"-ot, nincs semmi okom hogy nehezteljek rájuk.


Tudtok valamit tanácsolni?


2015. júl. 29. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Csodálom a tartásod.

Ha ez velem esett volna így, úgy üvöltöttem volna velük, hogy egy hétig visszhangzik.

2015. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ja és egy tanács: tégy úgy ahogy NEKED jólesik!
2015. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
és ha elmondják mi lesz? azt mondod nem is igaz és a többi, ilyenkor egy családtag nem tudja merjen e szólni vagy sem. Akkor is ha tudom ez lenne a helyes. Többnyire a nők a saját anyjuknak sem hiszik ezt el amíg nincs bizonyíték.
2015. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudják, hogy mi erről a véleményem.

Ráadásul anyukámmal beszéltem is róla, hogy gyanús a sok túlóra, de akkor sem nyitotta ki a száját.


A válást nyilván nem úszom meg, de egy betegséget jó eséllyel.

2015. júl. 29. 14:05
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Megbetegít és vele maradok?

Nem, már rég kidobtam volna és nem érdekel mint mondanak mások!

2015. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kevés olyan dolog van, amiért életem végéig tudnék haragudni a családomra, de ez olyan.

Egy barátnőm férjéről tudtam meg ugyanezt, azonnal szóltam. A szeretet, meg a betyárbecsület.


Haragudj nyugodtan...

2015. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

akkor gondolom ha apád vagy sógorod csalná őket akkor ők se haragudnának?

am elgondolkoztató hogy miért a férjedet védték és miért nem téged?

férjed kidobtad remélem

2015. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
EGyrészt nem akartak beleszólni, másrészt kyímélni akartak és talán reménykedtek, hogy magdtól is tudod és így nem ők dobálják a sarat a férjedre. Másrészről én a gyerekemnek elmondtam volna mindenképpen. Elengedni pedig nem miattad, hanem magad miatt kell, a lényeg inkább, hogy a férjed megbánta-e, az fontosabb, mint anyukád és a nővéred hozzáállása. Illetev az, hogy TE a férjednek meg tudsz-e bocsátani. Gondold át a jövődet a férjeddel és nélküle, pro-kontra, dönts, de magad miatt meg kell bocsátanod, mert a harag téged is megbetegíthet. Ilyenkor tud a rák nevű betegség rendkívül jól kifejlődni, ne engedd.
2015. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A férjemet azonnal elküldtem, beadtam a válást.


Anyuval és a nővéremmel szeretném valahogy normalizálni a kapcsolatomat újra.

2015. júl. 29. 14:24
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Ha én nő lennék, és a helyedben lennék, elsősorban azt dönteném el, hogy a férjemmel akarom-e folytatni. Rá nagyon nem érdemes haragszomrádat játszani, mert akkor végleg elmegy egy szeretőhöz, tehát vagy békülni, vagy elzavarni, de durcázni értelmetlen. Ez a lényeg. Anyuka meg tesó ilyen szempontból kevéssé lényeg.

Én azért nem folytatnék durcázást, mert az ÉRTELMETLEN. A haragudással csak saját magunkon állunk bosszút. A gyűlölködés, a rossz hangulat csak gyomorfekélyt okoz, megoldást nem. Ezért én azt javaslom, hogyha tisztába tetted a dolgot a férjjel, utána anyuval és tesókával is tisztába kell lenni

(a., variáció: elzavartam ezt a trógert, akinek falaztatok. Húzzatok ti is a rákba. Majd, ha szépen bocsánatot kértek, amjd beszélünk. b., megbeszéltünk a férjemmel mindent, és mivel klasszisokkal jobb csaj vagyok a szeretőjénél (egyébként általában ez a helyzet, a férfiak 90%-a a nejénél rondább, butább és szerencsétlenebb nővel csalja hites nejét, egész egyszerűen azért, mert az a nő SZABAD) ,akinek volt pofátok falazni, innentől le vagytok ejtve, majd , ha szépen bocsánatot kértetek, beszélünk)

És nagy ívben röhögve lesz...rni őket.

2015. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!