Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul? Vagy...

Jogosan esik rosszul? Vagy tényleg csak kiváncsiak az emberek.

Figyelt kérdés
Aknéval küzdöttem fiatalabb koromban, már kb kinőttem. Néha jelenik meg egy egy agresszivabb gyulladás, lila dudor de már ritkán, csak annyi hogy sokáig tart mire elmulik. Eltakarom púderrel. De igy is látszik. Zavar, amikor az emberek kérdezik, hogy "neked ez mi itt?". A régi hegekre is megkérdezik. Mondom nem vészes az egész, de zavar amikor megkérdezik.
2015. okt. 18. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

"Ilyenek az emberek, nekem 30 centjia szívmütét hegem van, női ruhákból kilátszik, nah az kínos, hogy bámulják a mellem felett :D de megszoktam."


Ha én annyira min nadrágot veszek fel, hogy látszik a fenekem alatt a 10 centi hosszú, 3 centi vastag heg, és valaki felfigyel rá, nem értem, miért zavarna, azért vettem fel rövid nadrágot, hogy megnézzék a fenekem.

2015. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te másnak öltözködsz, nyáron nem tudom, miben kéne járni, a nyári ruhák pedig nem nyakig takarnak.


Csak meg akarod szégyeníteni, hogy nem takarja magát tetőtől-talpig?

2015. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért zavar?

Ezek csak minusz 5-20 másodpercek 1-1 beszélgetésből.

2015. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11: nem létezik olyan női ruha, amiből ne látszana ki...
2015. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, igy mondják pont, hogy "neked ez itt mi?" "Ez micsoda?". Az új munkahelyemen történt legutóbb, legszivesebben elbújtam volna valahova abban a pillanatban. Volt ismerős, aki odanyúlt én meg mondom neki: "bu, vigyázz leharapja a kezed". Természetes módszerrel próbálkozom, teákat iszom, és ilyes valami keverékkel is kenegetem ami segit gyorsabban gyógyulni. Contratubexről hallottam, de még nem néztem utána, hogy milyen elven is működik és milyen eredményeket lehet vele elérni. Utána nézek köszönöm. Amúgy szerintem sokkal egészségesebben táplalkozom, mint sokan és messze többet mozgok, mégis ők nem küzdenek a problémával én pedig igen.
2015. okt. 18. 14:39
 16/17 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, több oldalról is meg lehet ezt közelíteni.


1. Ha azt mondom, hogy"jogosan esik rosszul",és hogy "milyen buták az emberek" , ez igazán megnyugtatna?


Ez legfeljebb arra jó,hogy a saját életedért való felelősséget másokra hárítsd . "jaj ezek a gonosz emberek"


2.Nézheted úgy is, hogy ezek az emberek "segítenek" neked (ha nem is tudatosan), abban , hogy megtanuld védeni magad, hogy kiállj magadért.Akár abban is "segíthetnek", hogy elfogadod magad úgy ahogy vagy és akkor már az sem fog zavarni, hogy kíváncsiskodnak.



Mivel zavar a dolog , először azzal kéne kezdened , szerintem,hogy védd meg magad , állíts le a kíváncsiskodót. Felejtsd el ezt a "nem vészes az egész"-t.


Ha kérdeznek, kérdezz vissza. "Miért is kérdezi?", "Netán zavarja a látvány?""Talán tud valami biztos tippet amivel gyorsan elmulasztom?"

Nem is maga a kérdés a lényeg, hanem az , hogy kialakuljon benned az elhatározás, hogy "nem hagyom magam, leállítom a kíváncsiskodókat ".


Ha érzik az emberek ,hogy nem hagyod magad egyszerűen békén fognak majd hagyni. Ilyen egyszerűen működik.


Igen,...mondhatjuk egyfajta gyengeségnek az ilyen tapintatlan tolakodást , kíváncsiskodást. Viszont ilyen alapon "jogosan" mondhatjuk azt is egyfajta gyengeségnek , ha bedőlünk mások gyengeségének.


Tehát a megoldás, nem az , hogy nyugtázzuk,hogy a másik milyen gyenge , nekem ezért jogosan esik rosszul.


Sokkal inkább lehet megoldás, hogy megerősödsz.


Bőven elég az , ha a tudatodban egyértelműen elhatározod, hogy legközelebb ,...STOPP , leállítod a másikat.


Mi emberek ösztönösen megérezzük, a másik gyengeségét , és időnként amikor mi is egy mélyebb fázisban vagyunk "rászállunk " a másik gyenge emberre. Ez még időnként a "nagyon jó emberekkel" , a "nagyon jól neveltekkel", illemtudókkal , is előfordulhat.:))

No persze mindenkinek más a gyenge pontja, és más más területen támad.


Ilyen gyarlóak tudunk mi lenni emberek , és aki azt állítja magáról, hogy "ő bizony nem ", arra az emberre különösen figyelj oda.:)))

2015. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14: értem. Akkor vagy hozzászoksz, vagy máshogy takarod el. Másokat nehéz megkérni egyesével, hogy ne nézzék azt, amivel nem találkoznak mindennapokban és érdekes. Tudod sminkelni? Esetleg ékszer, nakkendő takarhat. Nyáron senki nem mondta, hogy takard el nagykabáttal. Ezt nem tudom honnan jött (tudom nem 14 mondta, de ez a ló túl oldala, amit a lovas nemzetünk szeret néha meglátogatni). Ha zavar, hogy nézik, sok más lehetőséget nem látok.

Üdv, 11.

2015. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!