Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek azt, amikor...

Ti hogy kezelitek azt, amikor valaki trollkodik, vagy még annál rosszabb hozzáfűzést tesz a kérdéseitekhez?

Figyelt kérdés

Tehát alapból nem ő írja a kérdést.

Egyik nap írtam ki egy nagyon fontos kérdést (mármint nekem fontos)és valami kis majom trollkodott, majd "rendőrnek" adta ki magát, aztán privátban is írt, egy tök durvát, ami már 100000000%-ban igazolta, hogy nem hogy ő nem rendőr, de még rendőrt sem látott.


Akkor nekem tök rosszul esett, nem válaszoltam a privát kis levelére, (gondolom azt hitte, hogy övé az utolsó szó, és most dagad a kis tini mellecskéje, de hiába)


Ilyenkor ti mit tesztek?

Nem verhetem így távolból pofán.


Vagy egyszerűen csak nyeljek, hisz végül is ez egy anonim oldal?


2015. okt. 31. 20:14
 1/9 anonim válasza:

Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, a hozzászólását értékeled (nem hasznos) és kész

A többi hozzászóló aki komolyan veszi a dolgot szintén így tesz

2015. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2015. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leszarom az ilyeneket. Nem zavarnak, még csak lepontozni se szoktam őket, nem váltanak ki belőlem semmit. Felőlem csinálják, ha jól esik nekik, rólam lepereg az ilyesmi.
2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos ha én olyan kérdést teszek fel, amikor tényleg nagy segítségre lenne szükségem és ilyen senkiházi szólogat be, akkor van hogy válaszolok neki.

Tudom nem kéne, de annyira belém tudják vágni a kést!


Akkor majd máskor valahogy elővigyázatosabb, és türelmesebb leszek!

2015. okt. 31. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Van egy angol mondás: Don't feed the trolls.

Elferdített magyaros változata: ne adj kárt a kárörömhöz.

2015. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

"Tini"

Ezt miből is tudod?

Bár látatlanban is neki adok igazat.

2015. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre áll fel neki, egészségére hát. Kár lesüllyedni a szintjére, ezek ellen a való életben és virtuálisan is az a legjobb megoldás, ha látványosan teszel a fejükre. Ha nincs közönség, nem produkálják magukat.
2015. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vissza trollkodom. :D
2015. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam reagálni rájuk, mert pont azt várják, hogy felhúzzam magam rajtuk... de engem nem lehet könnyen kiakasztani. Amúgy trollból is 2 kategória van, ha tényleg vicces, én is röhögök rajta, attól függetlenül, hogy az én kérdésem alatt trollkodik, vagy hogy esetleg fontos témán hülyül... ha meg csak simán bunkó vagy semmilyen, akkor kb. azt gondolom, hogy szánalmas ember lehet, akinek ez ad örömöt.
2015. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!