Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bántalmazás vs Segítség?

Bántalmazás vs Segítség?

Figyelt kérdés

Nagyon furdal a lelkiismeret és nem tudok mit csinálni vele.Este jöttem haza és láttam egy férfit és egy nőt.A nő sírva kiabált,hogy segítsen neki valaki ez ott elhaladókhoz....a férfi a kerítésnek szorította és nem engedte el.Mindez olyan gyorsan történt,hogy fel sem fogtam,mert elég gyorsan mentem.A férfi nem bántotta a nőt fizikailag még is az nagyon kétségbe volt esve.Ezért szeretném kérdezni mert nem bír nyugodni hogy most egy gyáva ***** vagyok??? nem mentem vissza csak gondolkodtam,hogy megyek...megértem ha igen jogos...de még be is ijedtem mert ha segítek,talán még engem vesznek elő..szóval?.

(19F)


2015. nov. 4. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem felhivod a rendorseget aki kimegy mert akar meg is olheti ..
2015. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Egy 100-120 kilós hústoronynak nem mennék neki, de lehet megkérdezném mi a probléma.

A legtisztább hívni a yardokat.

Te azt választottad,amit az emberek 3/4-e tett volna, semmit nem tettél, ne hibáztasd magad, mert egyébként nem a te dolgod.

2015. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!