Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jár egy-két normális...

Miért jár egy-két normális életszínvonalon élő ember mezítláb az utcán?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam, és mindig mezítláb jár az utcán. A ruhája, haja mindig ápolt. Egyszerűen nem értem.

2015. nov. 4. 21:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Budapesten jár így,és mindig koszos a lába,amúgy meg ápolt. Az a baj,h egy hónapja járunk a képzésre és még egy szót nem váltottunk. Fura lenne így rákérdezni. én arra gondoltam,h vagy fáj a lába a cipőkben,vagy ez valamilyen új alternatív,elvont divat a fiatal fiúk körében (pl így lázadnak vagy így akarnak különbözni). Szegényként este úgy szoktam sajnálni,amikor hidegben megyünk haza a tanfolyamról,bár biztos nem járna így,ha ez neki rossz lenne.
2015. nov. 5. 01:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki igy jó. Te sem húzol mindig kesztyűt. Ma már nem azért tapicskálsz mezítláb mert nincs pénzed cipőre hanem mert jó érzés. En is szeretek, csak a városban nem nagyon merek. De pl új-Zealandon simán igy járkálnak az emberek, a gyerekek suliba, csak télen nem. Eredetileg az emberi láb mezítlábas használatra tervezte a természet nem cipősre.
2015. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mert így szereti. Hidegben mondjuk kicsit necces, de Ausztráliában és Új-Zélandon rengetegen nyomják mezítláb városban is, meg Nyugat-Európában is elég sokszor lehet látni melegebb időben mezítlábas embereket. És legtöbbször nem szegények, nem hippik, hanem hétköznapi, középosztálybeli, általában húsz-harminc körüli nők és férfiak, akik egyszerűen szeretnek mezítlábazni vagy lazaságból csinálják.


Magyarországon elég ritka jelenség, eddig összesen két átlagos nőt láttam mezítláb Budapesten, rajtuk kívül mindenki hippi (mindkét nemből), szemmel láthatóan szellemileg instabil egyén (kizárólag férfiak), vagy buli után, lábgyilkos magassarkút a kezében lóbálva közlekedő lány/nő volt.

2015. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kiderült a titok:) Ez a fiú egyszer csak eldöntötte, hogy többet nem vesz fel cipőt, mert a cipő nem kényelmes, és az emberi láb nem cipőviselésre lett kitalálva.
2015. nov. 6. 22:10
 15/20 anonim ***** válasza:
Hobbit. :)
2015. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok. Még ebben a hidegben is mezítláb jár?
2015. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem:D Most egy nagyon-nagyon-nagyon lapos talpú papucsban jár, aminek a tetején leheletvékony kis pántok vannak:) de legalább van valami a lábán :D
2015. nov. 27. 20:55
 18/20 anonim válasza:
És hóban?
2016. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Most ilyen zokniszerűség van a lábán. Tudod,olyan,mint a lábtyű,mindegyik lábbujjnak van külön rész. Csak az anyaga vastag meg van tartása.
2016. jan. 24. 21:17
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó a lelki társam! Bár én azért szoktam mezítláb járni, mert jó érzés, nem követek ilyen elveket :D
2016. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!