Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van erre valami megoldás?

Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Esténként alig alszom el, órákat fekszem az ágyban mire sikerül elaludnom, mindig bevillanak a rossz dolgok amik aznap történtek és ideges leszek...

Reggel amikor felkelek, soha nincs életkedvem, nincs lelkierőm bármit tenni. Legszívesebben egész nap ágyban lennék.

Rengetegszer érzem azt,hogy a legjobb az lenne ha meghalnék... Vágom magam, valószínűleg depressziós is vagyok.

Úgy érzem mindenkinek csak a terhére vagyok, és ezért nem sokszor osztom meg másokkal hogy mit érzek, mert úgysem érdekli őket.

Van erre megoldás? Élhetek valaha újra boldogan?



2015. okt. 17. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Depresszoós vagy. Az élet fájdalmas megterhelő és nehéz. Napra jönnek a napok és végtelen gond teher dönt romokba és tipor el. Az emberek elítélnek, sokan nem értenek meg. Ne akarj meghallni! Fel kell tudni állni akármilyen nehéz. Lehetetlennek tűnik és nehéz elérni de lehetsz még boldog. Ha nem esel el és adod fel menni fog! Nem vagy mindenki terhére! Engem érdekelne mit érzel azis hogy hogy telt a napod. Nekem nyugodtan írhatsz. Maradj erős. A boldogság téged is megtalál! Írj ha gondolod.
2015. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
17%
A sarcolás és amiket leírtál abból borderline-nak és depressziósnak tűnsz. Én borderline-os vagyok. Ha gondolod írj privit.
2015. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ne bántsd magad kérlek, hidd el előbb–utóbb el fog jönni az idő, amikor majd képes leszel vidámabb színekben látni a világot! Nincs olyan, hogy valakinek nem fordulhat jobbra a sorsa! Mindenkinek rendbejöhet az élete, ezt nekem elhiheted, mert én is szinte a sírból másztam vissza, majdnem teljesen egyedül! Bízzál magadban, erős vagy, le tudod győzni a rossz gondolatokat! Nem vagy egyedül, itt vagyunk, segítünk Neked!
2015. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Falcolás.
2015. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint hogy falcolás, nem sarcolás. Elírtad véletlenül. De jobbulást a kérdezőnek! Ne add fel!
2015. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg minden este közel azonos időben lefeküdni (ha eddig nem tetted), hogy a szervezeted hozzászokjon egy ritmushoz.

ha nem tudsz elaludni feküdj hanyatt, csukd be a szemed, és kezd el figyleni a légzésed. Figyeld meg ahogy beszívod, ahogy kifújod, ha eközben jön egy-egy kósza gondolat akkor csak hagyd, hogy jöjjön, de ne agyalj rajta, hagyd elmenni, és figyeld a légzésed.

Én van, hogy képesvagyok így bealudni.

2015. okt. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!