Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai tinik miért élnek...

A mai tinik miért élnek álomvilágban 2015-ben? Mégis mit gondolnak honnak, ki termeli majd meg nekik a pénzt?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy mindig mindent a szülők megvesznek? a drága telefont, ruhát?


Magas lesz a fizetésük majd később?



2015. dec. 2. 06:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?
2015. dec. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A tinik mindig álomvilágban éltek. Életkori sajátosság.
2015. dec. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
53%
Nekem mindent megvesznek a szüleim. Drága telefont is. Drága ruhákat, kozmetikust, fodrászt az ösztöndíjamból fizetem. Nyelvvizsgámat is fizetik. 20 éves koromra lesz 2 szakmám, 1 érettségim, 2 felsőfokú nyelvvizsgám. Utána egyetemre szeretnék menni. Köszi szépen jól leszek. 15/L :)
2015. dec. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hehe. Milyen álomvilágra gondolsz? 😃 15f
2015. dec. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Jaj, mit nem fog hozni a Jézuska?
2015. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

le leszek pontozva,de a gazdag szülőknek általában a gyerekük is gazdag lesz.ugyanez igaz a tanultságra is. hangsulyozom,hogy általában.

ja ès nem látom okát mièrt ne kaphatna valaki dragabb holmit..nyilvan ha kovetelozne a gyerekem,nem kapna meg mindent,mert neki az jár. de ha normális lenne,akkor ha megtehetem ,miért ne? kire költse az ember a penzet,ha nem a gyerekère?

2015. dec. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A tinik már csak ilyenek, te is ilyen voltál, ez van. :D Egyébként meg csak érteni kell hozzá mi kell nekik, unokahúgom júniusban kapott születésnapjára valami idióta japán rockzenekaros pulcsit, amit külön ebayről rendeltem. 5 rugó volt, az óta madarat lehet vele fogatni. Ha ez drága, menj be a Tesco ruhaosztályára :D
2015. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És mi közöd van hozzá, hogy kinek mennyi pénze van és mire költi?
2015. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gömbicica ***** válasza:
32%

én ugy gondolom, hogy a gazdag szülő általában! pénzzel kompenzálja az elmaradt törődést, szeretetet.


Ez a gyereknek marha jó!!! élvezi! csak aztán egy idő után sóvárogni kezd az után is, ami alapjáraton természetes lett volna, csak neki kimaradt az életéből.


Aztán mikor már neki is családja lesz, ezt a mintát viszi tovább.


Nem értem miért is tesz boldoggá valakit, hogy pl. mindig eldobálom az alig pár hónapos telefonomat, csak mert az ipar kitermelt egy másikat.

Vagy miért is jó egyszerre 20 táska a szekrénybe, vagy 20. pár cipő......?

Nem hiszem, hogy ez bárkit is boldoggá tesz.


Igazán módosak nem vagyunk, de ha megtehetném sem cserélném le a butoromat 2 évente, nem vennék autót 2 évente, és a gyerekemre sem aggatnék huszezreseket zsák számra.

Ez egy dicsekvő magatartás számomra.

Lehet valakinek izléses otthona, NEM LAKÁSA!!! MERT AZ NEM OTTHON!!! a nélkül is, hogy szórná a pénzt, és lehet egy gyerek is intelligens, müvelt diplomás milliók nélkül :)


Aztán vajon miért van manapság ennyi lelkibeteg fiatal, meg vagdosós, meg önértékelési zavaros???

2015. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

"én ugy gondolom, hogy a gazdag szülő általában! pénzzel kompenzálja az elmaradt törődést, szeretetet. "


A valosagban meg a gazdag szulo tobb torodest es szeretetet ad a gyerekenek mint a szegeny.

2015. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!