Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szalagavató táncra mellém is...

Szalagavató táncra mellém is akarnak egy lányt rakni, de én sosem értem még lányhoz és félek. Baj lenne ha nem mennék el?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és már most elkezdtük a jövő évi szalagavató tánc gyakorlását és mindenki mellé egy lányt fognak tenni egy másik osztályból. (fiú osztály vagyunk)

Nekem még sosem volt dolgom lánnyal, még általános iskolában sem és mindig leblokkolok ha hozzám szól egy.


Félek attól hogy sok ember előtt egy lánnyal táncoljak (táncolni is nagyon nehézkesen).



Főleg úgy hogy olyan lesz az egész hogy ölelgetni kell, pörgetni meg összebújni.


Ez az egész a régi rossz emlékek miatt van.


Baj lenne ha inkább kiszállnék a táncból vagy el sem mennék?


Nem tudom hogy ez az esemény mennyire fontos mert még sosem voltam egyen sem és nekem sem volt.


2015. dec. 14. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje elkezdeni.
2015. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég fontos esemény :) Nem kötelező elmenni, de jó ha ott vagy. Élmény :D

Szerintem menj el, és pörgesd meg a csajt úgy hogy azt se tudja hol van :D Gondolom van tánctanárotok, lazulj el, figyelj rá, csináld amit mond/mutat. Barátkozz össze a lánnyal, kérdezd a véleményét hogy milyen voltál. Lehet ő se tud táncolni, és akkor még beszédtéma is lehet :D

Így elmondhatod hogy a rossz dolgok, és a kétségek ellenére igen is megtetted, táncoltál egy lánnyal. Mellesleg próba közben is sok emléket szerezhetsz :D

2015. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, mert tényleg rossz, akkor ne menj, ennyi. De azért gondolj bele, hogy most talán egy szép lány lehet a karjaidban. :3 Űha! Nem jó érzés? 0.0 Ha nem bírod, akkor ne menj, ne erőltesd, csak gondold meg jól a döntésed!
2015. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj el! Ideje elkezdened a kapcsolatteremtést lányokkal is. Ha kijelölnek egy lányt, és te vissza fogod utasítani, neki is egy életre szóló fájdalmat okozol.
2015. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, semmi nem történik, ha nem veszel részt rajta, csak időben szólj, hogy ne az legyen, hogy már megvan a párod, de mégis lemondod. Elég rossz, hogy kijelölik nektek a lányokat, szerencsés esetben azért az ember maga választ partnert.
2015. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején: Szalagavató környékén a diákok 90%-a olyan botlábú, hogy abból nehéz kilógni. Nem is meglepő, hisz általában semmi társastánc tapasztalatuk nincsen. Úgyhogy ezen aggódni felesleges. :)


A másik meg, hogy itt a lehetőség, hogy kvázi "kötelességből" kénytelen legyél hozzáérni egy lányhoz a visszautasítás veszélye nélkül, használd ki arra, hogy megszokd őket, hogy ne parázz a közelükben. :)

2015. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!