Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szalagavató after partyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató after partyn történtekre mennyire szoktak emlékezni? Berúgott emberek őszintébbek, vagy mindenkit fel akarnak szedni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyira emlékszem belőle, hogy jó volt... :P Komolyra fordítva a szót, erősen becsíptem (nem, nem voltam részeg), így csak a mosolyom nem volt annyira őszinte :D De azért vannak momentumok, amelyek nem teljesen tiszták... Viszont a jó az volt, hogy nálam szinte mindenki jobban kiütötte magát, pl. a srác, akivel hazajöttem (egy utcában lakunk) minden 20. méter után megállt, h ő rosszul van, és néha hányt, néha csak dobott egy sárgát... azért vicces volt ..:)
2009. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és csajozni hogy csajoztatok? mert irtóra tetszik 3 srác abból az osztályból, de csak 1 tudja, hogy ő tetszik nekem,a másik 2 nem.. és nem tudom mire számíthatok... xD bár az a másik, aki nem tudja, ő mindig köszön nekem őszintén megörülve,pedig először a bnőmnek kezdett el köszönni, és vele abba is maradt hamar ez.. most neki nem is köszön..
2009. dec. 5. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
hátén sajnos fiú osztályba jártam csak egy csaj volt de hála égnek találkoztunk egy csaj bandával akikkel aztán jót mulattunk egyik volt oszt társam már lassan esküvőt tervez avval a csajjal akit akkor szedett fel remélem a lakodalomba is jönnek a csaj oszt társnői:):):) 24F
2009. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy hét múlva válaszolhatok:D bár fölszedni senkit nem fogok, barátnőmmel leszek:D
2009. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmmm...nekem 6 óra sötétség rémlik, de biztos jó party volt...már csak azért is mert otthon ébredtem 2 csajjal : D
2009. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy 19/L. Szóval én csajozni sehogy sem csajoztam. :D Viszont ilyenkor a pasik azért eléggé elengedik magukat. Én pl minden második sráctól kaptam puszit (mármint nem szájrapuszit, hanem olyan simát), meg nagyon lelkesen ölelgettek minden nőneműt, bár másnap nem hinném, hogy bármelyikőjük is emlékezett volna rá. Szóval ismerkedni/ pasizni szerintem inkább ne ilyen tipikusan ivós buliban próbálj :)
2009. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!