Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Defektes vagyok? (Bőven lent)

Defektes vagyok? (Bőven lent)

Figyelt kérdés

Állandóan feszült,ideges és ingerlékeny vagyok.Ez még hagyján...de ha valamit elkezdek csinálni állandóan elkezdem csesztetni önmagamat,azzal hogy nem lesz elég jó.(nem érzem magam maximalistának).Minden irritál (gyerekek,család,emberek,rokonok).A hierarchia,a társadalom felfogása már a könyökömön jön ki..Szörnyen idegessé tesz már maga a látvány és tapasztalat,hogy a média mennyire szétmanipulál mindent és mindenkit.(dolgozz éhbérért,véletlen se tégy félre "ba*zd"el a pénzed minden ingyóságra(pláne most,mert karácsony van))..Úgy érzem magam ,mint egy kalitkába zárt madár.Az aggaszt a legjobban,hogy körülöttem mindenki szabadnak és viszonylag boldognak érzi magát..felmerült bennem,hogy defektes vagyok.Félreértés ne essék,én nem a véleményemen szeretnék változtatni,és nem szeretnék belenyugodni semmibe se,csak azt szeretném hogy nyugodtabb legyek..(kábítószer nélkül persze :D) Próbáltam meditálni,ami komolyan átmenetileg enyhülést hoz a feszültségemre,de ez is törékeny..ahogy szembesülök a szennyel --ország helyzete,primitív proli emberek (8.kerület,ha valakinek mond valamit),igazságtalanság--egyből megint elszakad a cérna és felmegy bennem a pumpa.Ez lassan 2 éve kezdődött el azóta egyre csak fokozódik.Arra is gondoltam,hogy az étrendemmel van a gond ezért rengeteg gyümölcsöt és normális ételeket kezdtem el enni egy jó ideje,szedek magnéziumot is meg egyébb vitaminokat.Hát nem tapasztaltam semmi változást.Szokták azt mondani,hogyha az ember unatkozik akkor ilyen,mint én.Na de...én tanulok,dolgozom és mellette van egy hivatásom is.A baráti kapcsolataimat is ápolom.

Amikor elmegyek valamerre és emberekkel érintekezem,kedves vagyok,és szeretek beszélgetni (de belül ordítok).Hogyan lehetnék szívből vidám(ergo elégedett)?



2015. dec. 16. 15:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kihagytam a korom ami egy fontos lehet (22).
2015. dec. 16. 15:46
 2/20 A kérdező kommentje:
*-egy
2015. dec. 16. 15:47
 3/20 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.


21/F

2015. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Üdv a pokokban :D
2015. dec. 16. 15:56
 5/20 A kérdező kommentje:
*l (na..ma már pötyögni sem tudok rendesen :))
2015. dec. 16. 15:57
 6/20 anonim válasza:
Egy kérdés, te hogyan tudsz szmájlikat irni?? :)
2015. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok =( 20/L
2015. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Rádférne egy zacskóürítés.
2015. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mit értesz a zacskó ürítés alatt? (Nő vagyok)
2015. dec. 16. 18:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor egy jó kefélés.
2015. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!