Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem hagy békén egy boxoló!...

Nem hagy békén egy boxoló! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
szóval egyszer a barátnőm miatt komolyabb szóváltásba keveredtem egy elég komoly boxolóval, majdnem tettlegességig fajult a dolog! (akkor még nem tudtam hogy boxol, csak annyit tudtam hogy elég agresszív ember) és azóta akár hányszor találkozunk, mindig "méreget", beszólogat, és "meg van feszülve" mikor össze futunk az utcán vagy bárhol. mit kéne tennem? 18/f

2015. dec. 24. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hordj magadnál kést, vagy gázpisztolyt. Azt boxolja le, ha tudja!
2015. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is boxolok, viszont azért a különbségek megvannak. ő 40 éves és 20 éve boxol, én 18 és 2 éve. :D
2015. dec. 24. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmit, ez alap azoknál akik ebben a sportban nyomulnak.

Ezt hívják úgy hogy "Pszicho KO".

Viselkedj átlagemberként mivel az vagy, nem pedig boxoló.

Ha meg akar verni úgyis megver akármi van nálad!

2015. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
soha nem hallottam még ezt a kifejezést..
2015. dec. 24. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha 40 éves, akkor meg leginkább mutass tiszteletet.


Egyébként valószínűleg azért méreget, mert a fejlődésedre kiváncsi, vagy összehasonlít magával testileg hogy ő mennyit hanyatlott azóta mióta elmúlt 18.


Ha 20 éve boxol akkor tényleg van akkora rutinja, hogy álmában is kiüt téged félkézzel hasonfekve párnával a fején.



Esetleg ha cukkolni akarod beszólhatsz egy olyat, hogy irígyled a fiatal testem mi? Bár én nem ajánlom mert parasztság.

2015. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarom cukkolni.. ránézésre egy pszichopata barom, szóval inkább azt akarom hogy leszálljon rólam
2015. dec. 24. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem igaz, hogy megver ha akármi is van nálad.


Ha nálam lenne egy önvédelmi fegyver engedéllyel, akkor jól lábon lőném, legközelebb kétszer meggondolná, hogy meg akar-e verni. :D Szánalmas ösztönemberek.

2015. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te kettő éve Kick Boxolnál, vagy valamilyen olyant tanulnál, ahol van rúgás, akkor már meg is tudnád verni. Tehát egy Boxoló ellen elég, ha jól tudsz egyenest rúgni, oszt csókolom. Nyilván nem ilyen easy, de ha te azt gyakorlod, akkor lerúgod simán. Amúgy legyen nálad egy bot, vagy valami, az ellen abszolút tehetetlen. A Box hátrányai röviden. :D
2015. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lábon lőnéd? legyen nála bot? :D Ha az a pali komoly boxoló akkor itt a motiváció, hogy komolyan kezdj el edzeni, aztán hívd ki. Meg lesz a respekted nála elhiheted.
2015. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!