Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lánynak vagy...

Szerintetek lánynak vagy fiúnak jobb születni, és miért?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb lánynak születni, jobban éreznem magamat fényévekkel ha lánynak születtem volna. Kismillio okot irhatnek, csak akkor lehet, hogy hülyének néznetek :)

2015. dec. 27. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Fiunak, mert az konnyebb. Alap esetbe sokkal kevesebb fajdalmat kell elviselniuk. Ezt tudomanyosan is kimutttak, mind lelki, mind testi teren
2015. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ird le a kismillio okodat :) en lanynak szulettem, es szeretem. Nincs olyan, h melyik jobb.
2015. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fiúnak,karrier szempontból is.Pl nálunk a gyárba a férfiak gépbeállítók,semmit nem csinálnak 8órában,csak néha ha épp valami rossz lenne.A nők meg egész nap dolgoznak,hajtanak.Hazaért otthon áll neki főzni.takarítani,közbe a gyerek ordít hogy ANYU.A szülésről nem beszélve,tőlünk várják el hogy összetartsuk,megteremtsük az otthon melegét.Nem leszólom a férfiakat,nekik us megvan a saját bajuk.Otthon ha elromlik valami meg kell szerelni,VISZONT ha nem tudja,akkor semmi gond,hívunk szerelőt.Biztos vannak kivételek,biztos vannak olyanok akik kiveszik a részüket,de általánosítottam.Ez a sűrűbb szerintem.27N
2015. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem voltam még nő, szóval hogyan is hasonlíthatnám össze a kettőt?!
2015. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lehet szívesebben lennék inkább fiú.
2015. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiúnak mert a lányokat szeretheted és ez a legjobb dolog az életben. :))
2015. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ez hülyeség. Gondolom vagy lány vagy, vagy pedig egy helyes srác aki minden lánynak kell, de tudni kell, hogy ez nem előny, ugyanis egy nem szteroidagyu és nem kemény penzeszsak pasas nem kell egy nőnek sem, aki adott esetben tetszik neki, vagy épp szerelmes bele. Hidd el nekem, velem ez van, nem vagyok dagadt, de nem vagyok izomagy, habár található rajtam az is, s egyesek szerint rendes ember vagyok, megis leszar a lányok többsége, sajnos AZ a lány is, mivel jóképű sem vagyok véleményem szerint. Ha mar be kell sorolni előny vagy hátrány kategóriába az általad irt feltételt, akkor egyértelműen hátrány.
2015. dec. 31. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Te hermafrodita vagy :D hahaha
2016. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az oszt igen! Honnan szűrted le e megállapítást?? :'D
2016. jan. 2. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindent megadnek,hogy fiú lehessek :D
2018. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!