Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vendégségben áll a piszok....

Ha vendégségben áll a piszok. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

A férjem családjánál áll a piszok az egész házban,de szó szerint pókhálósak a szobák,porszívozva évente egyszer,ha van.

A fürdő undoritó,koszos a kád ,a wc....

Mosás szintén évente talán 5 x,inkább nyáron.

A kályháknál nincs a hamu eltakaritva,így gondolhatjátok mi van elötte.

A mosogatásról és a konyharuháról inkább már nem is írok..

Szóval,amikor megyünk hozzájuk,mindig kinálnak étellel és ha nem fogadom el,akkor megharagszanak..eddig nagy nehezen legyürtem egy keveset,de nem rég voltunk náluk és még azt tudni kell,hogy van 2 macskájuk akik feljárnak mindenhova,így az asztalra is és hallotam,hogy mondják,hogy férgesek...szóval ez nekem már sok

Mit tegyek? Megbántani senkit nem akarok,de megbetegedni sem.


2016. jan. 3. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát minek mész hozzájuk? :D
2016. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"van 2 macskájuk akik feljárnak mindenhova,így az asztalra is és hallotam,hogy mondják,hogy férgesek..."


jaj ne haragudj de most nagyon nevetek :))


így elképzeltem egy jól szituált nőt egy ilyen helyen miközben hüledezik majd közlik vele hogy "na meg a macska is férges na most képzeld el..." te pedig ott feszenvge szürcsölgeted a levest :DDD most jót nevettem köszi ezt a kérdést :D


Egyébként nem tudom, semmit nem tudsz tenni :-/ próbálj meg kevesebbet odamenni vagy hívjátok meg ti őket

2016. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: nem mennék. A férjednek nem tűnik fel, hogy milyen mocsok van? Vagy őt nem zavarja? Neki kéne azért az anyjára rászólni, hogy ugyan ha már vendégségbe mentek, ne álljon bokáig a mocsok.
2016. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

szerintem megoldás,hogyha mindig viszel egy kis rágcsálnivalót,vagy süteményt. mintha ajándék lenne:D így tudsz mit enni, nem kell a főztjükből.

én se szívesen ennék így vendégségben. a macskák féregtelenítése pedig olcsó mulatság, én vinnék nekik legközelebb féreghajtót. azon rajta van mennyit kell kapniuk. mert tényleg átmehet emberre is..

2016. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok lehetőség nincs. Vagy valahogy kibújsz ezentúl a meghívások alól, vagy leülsz a férjeddel megbeszélni a dolgot, hogy próbáljon meg hatni a családjára, hogy ne legyenek ilyen igénytelenek.
2016. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Őt nem igazán érdekli,úgy érzem.

Szólni,meg nem igazán mer ,mert hogy akkor megbántanánk őket.

Egyszer mondtam,hogy segitek kitakaritani a férjemmel neki kezdtünk,de a pàrom velem kiabált,mert ideges volt,hogy miért mi csináljuk ezt..

De miután kicsit rendbe raktuk a lakást ők ugyan úgy semmit nem csináltak.Tehát,felesleges volt.

Ha meg a férjemnek mondom amit gondolok,akkor meg azt mondja,hogy én lenézzem őket.

Pedig,nem csak nem értem,hogy miért nem lehet legalább néha takaritani.

2016. jan. 3. 15:17
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát, te házasodtál be ilyen családba. Ezek alapján a férjed sem egy túlságosan fejlett egyed, mondhatni egy primitív idióta, a családjával együtt. Valószínűleg a 2 macska a legértelmesebb a családban. Vagy elválsz, és keresel egy igényesebb pasit, vagy pedig viseld el életed végéig a nyomortanya ebédeket.
2016. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem lesz hosszútávon oké neked a társaddal . Ő se fain , inkább változtasson amíg nincs nagyobb gond . Ha elváltok se lesz nagy veszteség .
2016. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha a férjedet ez nem zavarja, akkor te nem sokat tehetsz. A férjed kellene, hogy beszéljen a szüleivel, de szerintem ez náluk annyira bevett szokás, hogy nehezen lehet bármin is változatatni. Én azt tenném, hogy inkább őket hívnám át ebédre vagy valami, így csökkenteném az odajárkálsát, valamint kerülném az ebéd időben való látogatásokat. Én mondjuk elég rafkós személynek tartom magamat, simán kitalálnám azt, hogy allergiás lettem a porra és a macska szőrre....szóval vagy tesznek ellene valamit, vagy nem nagyon fogok oda járni (egészségügyi okok, szóval nem hibáztathatnak téged)..Nem azt mondom, hogy tegyék el lábalól a cicát, mert állatbarát vagyok, de gondolom, hogy szőr is könnyen a kajába keveredhet ha a macska mindenhol ott van.
2016. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
51%
A férjed családjának, TE ! mond meg ,hogy ilyen piszokba többé nem mész el ! Lehet haragudni érte ,de szerintem már valakinek meg kellene mondani ,hogy szörnyen koszosak ! Te vagy kijelölve !!! szólj nekik bátran !
2016. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!