Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vendégségben áll a piszok....

Ha vendégségben áll a piszok. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

A férjem családjánál áll a piszok az egész házban,de szó szerint pókhálósak a szobák,porszívozva évente egyszer,ha van.

A fürdő undoritó,koszos a kád ,a wc....

Mosás szintén évente talán 5 x,inkább nyáron.

A kályháknál nincs a hamu eltakaritva,így gondolhatjátok mi van elötte.

A mosogatásról és a konyharuháról inkább már nem is írok..

Szóval,amikor megyünk hozzájuk,mindig kinálnak étellel és ha nem fogadom el,akkor megharagszanak..eddig nagy nehezen legyürtem egy keveset,de nem rég voltunk náluk és még azt tudni kell,hogy van 2 macskájuk akik feljárnak mindenhova,így az asztalra is és hallotam,hogy mondják,hogy férgesek...szóval ez nekem már sok

Mit tegyek? Megbántani senkit nem akarok,de megbetegedni sem.


2016. jan. 3. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A családját senki nem válogathatja meg, a férjed is valszeg ilyen körülmények között nevelkedett szóval neki ez megszokott dolog, nyilván azt is tudja hogy ha a szülei mindig ilyenek voltak ezután sem változnak, viszont te így fogadtad el őt szóval tűrj. Megbetegedni nem fogsz max egy kicsit edződik az immunrendszered.
2016. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mennék udvariasságbol, de nem ennék semmit. Speciális diétan vagy, vegan lettél, stb. hazudj valamit.
2016. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
12%
Jaj mi lesz ha gyerek is lesz és őt kell odavinni... Az én exanyósom is hasonló volt. Én nem mentem egy idő után, ha mégis, nem ettem. A gyereket meg nem engedtem oda. Megmondtam az exférjemnek is és az anyjának is, hogy miért!
2016. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%
De a férjed is ilyen igénytelen otthon? Mármint nálatok otthon? Mert ezt a neveltetést kapta...
2016. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Válj el! :D
2016. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Elég gáz, ha egy felnőtt, házas nőnek itt kell megkérdeznie az ilyet, és nem bír a talpára állni.

Te házasodtál ilyen családba, mondd meg a férjednek, hogy márpedig szóljon a szüleinek, vagy többet nem mentek oda.

2016. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
78%
Ha áll a piszok? Hmmm. Leültetem! :'D Ba dumm tssz!
2016. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a ferjed is koszos? otthon nalatok is, es igenytelen?
2016. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!