Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha többen kirándulunk, illetle...

Ha többen kirándulunk, illetlen nagydolgot intézni?

Figyelt kérdés
Ma kirándultunk egy kicsit a barátommal és jött az egyik barátnőm is. Délután beültünk egy cukrázdába, majd én elmentem vécére. Utánam jött a barátnőm is. Nem volt sürgős, de volt ingerem, és így kinyomtam a nagyobbikat is. A barátnőm furcsán rámkérdezett, - te most kakilsz? Mondtam igen. Megvárt, de amikor visszatértünk árulkodott a barátomnak, aki csodálkozva nézett rám. Ettől elment a kedvem, és hazafele alig szóltunk egymáshoz. Ennyire ciki? 19L
2016. jan. 23. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőd is 19 éves, akkor irtó gáz, hogy rákérdezett és elmondta másoknak.. Miért ő nem szokott nagyvécézni? Nagyon primitív az aki kihallgatja mit csinál a másik a klotyin, azt meg pláne nem minősíteném, hogy meg is jegyezte. Én be szóltam volna, hogy mégis mi közöd mit csinálok a mosdóban.
2016. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
32%
Szerintem nem en kakilok baratnom elott ok is elottem termeszetes dolog de a legjobb otthon bar enis szartam msr mashol
2016. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Amúgy baratnoknek ossze kene tartani nem? Mi a szart kell eljarni a pofaja en a helyedbe betomtem volna a szajat a szarral
2016. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már szartam zacskóba az autópályán miközben 3-an voltunk a kocsiba. Na az nem csak illetlen volt hanem rohadtul büdös is :D
2016. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

17 a barátnőm, de így sem vártam tőle, hogy beárul, vagy egyáltalán foglalkozik ilyesmivel.

Egyedül voltam még a vécében amikor úgy éreztem letudom a nagydolgot is. Mondjuk a női mosdó csak ilyen kisebb volt, ahol a kézmosóból nyílik két vécéfülke, ezért is hallhatta.

2016. jan. 23. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de elég fogyatékos ez a barátnőd :D Értelmes ember nem botránkozik meg azon, hogy más wc-zik vagy fingik vagy büfög, hacsak nem mások előtt csinálja azt...Úristen..
2016. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha csak ilyen egynapos találkozásokról van szó, akkor én is vissza szoktam fogni magam nagyvécé ügyben és megvárom, amíg hazaérek. Kivéve persze, ha valami nagyon brutális hasmenésem van, ami nem várhat.

Ha viszont többnapos a kirándulás és napokig egymás társaságára vagyunk utalva, akkor még jó, hogy el kell intézni valamikor ezt a dolgot. Nyilván nem kell hangoztatni és reklámozni mindenkinek, hogy én most épp sz*rok, de diszkréten is meg lehet ezt oldani.

A barátnődtől pedig tényleg nem volt szép dolog, hogy kitálalt.

22/F

2016. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

17vagyok en is

Soha nem csesznek ki igy senkivel, foleg nem baratnomel.

Eleg ronda magatartasra vall az ilyen

2016. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sose tartottam vissza ilyeneket miatt :D Mindenki kakál. 27N
2016. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most ez nem olyan dolog, hogy illik vagy nem illik. Ha kell, akkor kell.

A barátnőd meg igazán kedves. Egy igazi megbízható barinő..

2016. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!