Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha többen kirándulunk, illetle...

Ha többen kirándulunk, illetlen nagydolgot intézni?

Figyelt kérdés
Ma kirándultunk egy kicsit a barátommal és jött az egyik barátnőm is. Délután beültünk egy cukrázdába, majd én elmentem vécére. Utánam jött a barátnőm is. Nem volt sürgős, de volt ingerem, és így kinyomtam a nagyobbikat is. A barátnőm furcsán rámkérdezett, - te most kakilsz? Mondtam igen. Megvárt, de amikor visszatértünk árulkodott a barátomnak, aki csodálkozva nézett rám. Ettől elment a kedvem, és hazafele alig szóltunk egymáshoz. Ennyire ciki? 19L
2016. jan. 23. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem para. Tojtál egyet és kész.:D Inkább ez jöjjön ki, mint a mentő!:D
2016. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A barátod csodálkozott hogy szoktál kakilni ? Hát eddig azt hitte a lányok ilyet nem csinálnak és most összetört benne valami...Nőjjetek már fel 19 évesen illő lenne nem óvodai szinten létezni, ahol még nagy poén hogy hehehe hallottam hogy az Icuka kakilt..
2016. jan. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!