Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki még van így? Aludni...

Clay Morrow kérdése:

Valaki még van így? Aludni akarok, de ha lefekszem, már kelhetek is fel és jön a sok sz*r meg a probléma amivel szembe kell néznem?

Figyelt kérdés
Álmos vagyok és legszívesebben lefeküdnék, de ha megteszem, már ébredek meg és reggel van, fel kell kelnem és megint embert játszani. Jön a sok majom ismerős, a sok idegesítő ismeretlen, maga az iskola, a fárasztó és idegölő véget nem érő problémák.. Úgy érzem, ez egy ördögi kör. Nem tudom, hogy fogom kibírni júniusig. Inkább lelkileg készít ki ez a sok dolog. Ti hogy bírjátok?

2016. jan. 31. 21:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8-as!

Nekem is vannak ilyen erőmerítőim. Pl. megnézek egy részt a kedvenc sorozatomból, vagy meghallgatok pár zeneszámot és már is meg akarok mindent oldani. De a hatása csak pár óráig tart. Nem tart napokat. Hiába fekszem le úgy, hogy 'majd holnap változtatni fogok'. Hiába határozom el magam erősen is lefekvés előtt, mert ahogy felkeltem, minden reményem és erőm elszállt. Ha pedig kiteszem a lábam a házból egy két lábon járó szerencsétlenség vagyok, nulla elhatározással és szintén nulla életerővel/életkedvvel.

2016. jan. 31. 22:10
 12/15 A kérdező kommentje:

10-es!

Ehhez már nem tudok mit hozzászólni, mert nem volt tapasztalatom ilyenben, nekem sosem volt barátnőm aki így várt volna, barátom az akad hál' Istennek, de tőlük se kapok majdnem semmilyen vigaszt/erőt. Örülök, hogy neked van ami eltereli az figyelmedet, és feltölt újra energiával, hogy meg tudj küzdeni minden sz*rral. Én képtelen vagyok egy ilyen személyt találni, és nem is csodálom, hogy nem jár nekem.

2016. jan. 31. 22:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen, mint ami a kérdésedből lejön és fog akadni, mindig akkor jön, amikor nem keresed. Valakivel meg kell osztani a gondjaidat, egyedül csak rád gyűlik, meg megkeserít.
2016. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Találj valami elfoglaltságot, amiben önmagad vagy, ami kikapcsol, és eltereli a figyelmed a sok sz*rtól. Nekem ilyen pl. az amatőr csillagászkodás. Amikor ezt csinálom, senki és semmi nem érdekel, az egész világ megszűnik, és csak én vagyok az égbolttal, ami mindig bölcsen ugyanaz (persze nem ugyanaz, de abban minden este hasonlít, hogy mély és nyugodt, és semmi köze nincs a messze lévő dolgoknak azokhoz a kis hülyeségekhez, ami itt a földön van, és ami az embereket úgy izgatja).


Szóval keress magadnak egy jó hobbit, és ne mindig az töltse ki az életedet, ami a kényszer és amit nem szeretsz, ha nem legyen olyan dolog is az életedben, ami felüdít. A kiegyensúlyozott élet feltétele, hogy az ember tudjon szórakozni is. Ennek a hiánya nem egészséges, hidd el nekem!

2016. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy létezik olyan hobbi, elfoglaltság ami lekötné 100%-ban a figyelmem. Mindig pörög az agyam valamin. Ha barátaimmal vagyok és jól érzem magam, mindig beugrik valami rossz emlék, és kattogok rajta. Hiába, bármit teszek, csak egy ideig tudom kiszorítani a negatív gondolataimat. Lehetek boldog, lehetek részeg, álmos, friss, fáradt, ideges, nyugodt mindig pörög az agyam. Olyankor tudatosítom magamban, hogy nem kéne erre energiát pazarolnom erre, mert felesleges. Ilyenkor is megszűnik, de nagyon kevés időre, eltelik fél óra- egy óra és újra beugrik valami. És én most nem feltétlenül ki akarom magyarázni magam minden alól. Mindig ott van a tudatom alatt egy szálka, egy rossz emlék, negatív gondolat ami nem hagy nyugodni.

Egy nagyon jó kikapcsolódás számomra, ha összegyűlök pár jó barátommal és elmegyünk egyet biliárdozni, dartsozni, közbe pedig piálunk, bagózunk. De ez ritkán szokott előfordulni, mert a suli nekem betesz és kicsit a távolság is. De olyankor sem szabadulok meg ettől. Ha nincsen bajom, akkor meg olyanokat szül az agyam, hogy mi jöhet még, mi jöhet ezentúl..

2016. jan. 31. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!