Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki lebetegedett...

Van olyan, aki lebetegedett és ezért nem vett részt a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Nem mondták,hogy biztos csak szimulál,meg azt az időt kibírta volna?

2016. febr. 3. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Én is "lebetegedtem". :)

Nem mondta senki, hogy szimulálok, de ha mondták is volna, nagy ívben tettem volna rá. 👍

2016. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

40 fokos lázzal biztos kibírtam volna 10 percig a színpadon, anélkül hogy össze estem volna vagy le ne hánytam volna a közönséget.


Megkíméltem magamat egy oltári nagy leégéstől, szóval inkább otthon alukáltam.

2016. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én pont így jártam. Fostam mint a vásári kutya. Pedig nagyon szerettem volna ott lenni. :( (tényleg, nem vicc)
2016. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
szerintem ha valaki tenyleg nagyon beteg, akkor elfogadhato az indok, hogy ezert nem tud elmenni. de amikor valaki szajal egesz evben arrol, hogy o aztan tuti nem megy el, es ezt a velemenyt nagy batran hangoztatja is, majd amikor indok kell , elohuzza " beteg voltam" kartyat, .........az roviden szanalmas. :) ha maskor nagy volt a szaja, akkor is lehetett volna neki nagy, amikor az ofo arcaba kell mondani, hogy nem megy.
2016. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az utolsót. Aki előre megmondja, hogy nem megy el, az miért kezdene hazudozni a betegségről?
2016. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit számít mások mit gondolnak? Ha beteg valaki akkor beteg, szólhatnak bármit, tök mindegy. Ha megjátssza... hát akkor már egyszerűbb ha simán csak közli hogy őt ez nem érdekli és nem fog elmenni... én sem mentem, mert semmi kedvem ilyen helyeken, béna ruhákban parádézni.
2016. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!