Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz lehet hogy a nőket...

Az igaz lehet hogy a nőket már egyre kevésbé veszik komolyan az emberek?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, vagy nem is tudom már, de Sok pasi/férfi, és már egyre többen lesznek akik úgy általánosságba már nem tudják komolyan venni a nőket, ezért inkább fel is adják sokan és inkább egyedüli utat választják. Mellesleg, sok férfi Manapság már nagyon rossz véleménnyel vannak a nőkről, Lehet hogy jól néz ki a nő, ezért mindenktől megkapja hogy egy K. közbe meg lehet hogy magányos. És ez csak az öltözködés divat miatt.

ebből meg az lesz ugye hogy egyre több nő szorul ki, senkinek se fognak kelleni az igényeik miatt.

A nők egyedül öregednek meg minthogy kénytelenek legyenek lejeb adni az igényességből. Vagy inkább kérdés az, hogy lejeb adnak e majd, azért hogy találjanak társat?.

Persze elvétve mindig is akad meg lesznek olyan domináns férfiak akik felcsinálják és mennek tovább, de úgy általánosságba, Igaz lehet hogy ezt váltják majd ki a nők egyre gyakoribb esetben, agyon sminkelve, túl dekorálva magukat szinte a Tökéletesség elvárással ?


2016. febr. 7. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Honnan szedted ezt a marhaságot?

Jól gondolom hogy egy lúzer vagy és ezzel a maszlaggal vigasztalod magad?

Akkor csak tudd, hogy tegnap is egy jót kúrtam!;)

2016. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A következő mű elolvasását ajánlanám számodra:


[link]

2016. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jolvan itt nem azokra a válaszolókra vagyok kiváncsi akik évek óta kapcsolatba vannak, na még azért szét lehet nézni mi van a világba
2016. febr. 7. 10:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindkét nemből rengeteg hulladék kategória van, akik valószínűleg magányosan és gyűlölködve fogják leélni az életüket -ő bajuk, nem érdekel.


A probléma az, hogy a magadfajta, elkeseredett és szűkebb látókörű emberek inkább elkezdenek minden mást hibáztatni, szidni.

Nagyon elterjedt, hogy a legtöbb nő egy felszínes, pénzéhes k**rva, akiket ezeken a dolgokon kívül más nem is érdekel, de azt még véletlenül sem akarják felfedezni, hogy a legtöbb férfi tudatlan, életképtelen, pár- és társas kapcsolatokra képtelen, értékrenddel nem rendelkező egyén.

Járj nyitott szemmel, olyan nincs, hogy mindig csak az egyik fél a hibás.

Persze, a nőknek "csak válogatni kell" ami megkönnyíti a párkeresést, de egy kapcsolat nem abból áll, hogy elvagyunk egymás mellett. Egy komoly kapcsolatnál mindkét félnek oda kell tennie magát, ugyan olyan nehéz mindkét félnek.


Manapság k**rva nagy divat lett itt gyűlölködni és ujjal mutogatni a másikra. Szánalmas.

2016. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

" szét lehet nézni mi van a világba"


- Jaj, de rühellem, az ilyen megjegyzéseket. Gyakorlatilag azt mondják ilyenkor, "vak hülyék vagytok, hogy nem ugyanazon a véleményen vagytok, mint én".

2016. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
na és miért életképtelen, társaskapcsolatokra, tudatlan, beszükült látókörü, magába fordult sok férfi ? mert nem hagynak teret a nők, csak látják hogy ott van mint egy darab sz.r és észre se veszik meg megvetik, mert nekik több meg jobb kell. Az ilyen férfinek meg nem mutatja meg senki mi a normális, hogy kell, hogy szokás, egyedül meg ugye nem tudja
2016. febr. 7. 11:53
 8/15 A kérdező kommentje:
De jólvan, nem akarok én itt mutogatni senkire. a kérdést meg inkább a Jövőre nézve raktam ki. amúgy meg valakinek egyszer láttam egy olyan kiirását hogy 1 jobb módú férfira jut manapság 10 csaj, de úgy hogy egymást tépik meg versengenek. ebben igazat tudok adni
2016. febr. 7. 11:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem akarsz mutogatni, de azt állítod, hogy a férfiak hibái a nők miatt vannak. :DDDDDDD

Hát ez komolyan nevetséges...

A legszomorúbb az egészben, hogy az olyan típusú pasikból, mint te, sok van....


Egyébként meg felőlem lenézheti x mennyiségű pasi a nőket. Akik nem alapján diszkriminálnak, általánosítanak, azoknak az intelligenciaszintje eléggé a földet verdesi, olyan partner meg normális nőnek úgysem fog kelleni, szóval csak nyugodtan.

2016. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül olvastad azt kérdező, amit olvastál. Persze, az itt lévő nők többsége nem fogja beismerni, mert mindenki sértésnek veszi, ha negatívat mondanak a saját magára jellemző dolgokról.

Én is úgy álltam a dologhoz, hogy ez a megkeseredett férfiak szövege. Aztán 2 normális párkapcsolatomnak úgy lett vége, hogy mindketten évekig hazudtak. Nem a pénzéhes kategóriás csajok, hanem egyszerű, hétköznapi, aranyos lányok. Ezek után elgondolkodtam és végigvettem az összes ismerősömet. Szinte minden nőnél tapasztaltam, hogy az állítólagos legjobb barátnőiket könnyedén kibeszélték. Ha még a saját barátnőikkel is így bánnak, akkor egy párkapcsolatban miben nyújtanának többet? Végigvettem a párkapcsolatban lévő ismerőseimet. Persze, láttam jó pár olyat is, hogy bunkó volt a srác, hazudott, megcsalta a csajt. De jóval több olyat láttam, ahol a nő volt ilyen és a pasi dolgozott az egész kapcsolat fenntartásáért.

Gondoltam, biztos ilyen környezetet fogtam ki. Aztán ugyanezt a tapasztalatot láttam rengeteg más férfinál is... Sőt, idővel egyre több nővel beszéltem, akik azt mondták, hogy azért van több férfi barátjuk, mert a férfiak sokkal megbízhatóbbak.

A következtetést meg mindenki szűrje le maga.

A vicc az, hogy rengeteg csalódott pasit a nők elkönyvelnek, hogy biztos egy életképtelen, csúnya, elhízott srác. Közben pedig rengetegen nem. Olyan srácok is azt tapasztalták, amit írtam, akik hetente másik csajjal vannak.

Nem azt mondom, hogy nincs normális nő, de életem során eddig egyet láttam, aki beleillene a kategóriába.

A hölgy olvasók meg hajrá, pontozzanak le, írjanak a személyem ellen pár dolgot, aztán könyveljék el, hogy igazuk van.

2016. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!