Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz lehet hogy a nőket...

Az igaz lehet hogy a nőket már egyre kevésbé veszik komolyan az emberek?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, vagy nem is tudom már, de Sok pasi/férfi, és már egyre többen lesznek akik úgy általánosságba már nem tudják komolyan venni a nőket, ezért inkább fel is adják sokan és inkább egyedüli utat választják. Mellesleg, sok férfi Manapság már nagyon rossz véleménnyel vannak a nőkről, Lehet hogy jól néz ki a nő, ezért mindenktől megkapja hogy egy K. közbe meg lehet hogy magányos. És ez csak az öltözködés divat miatt.

ebből meg az lesz ugye hogy egyre több nő szorul ki, senkinek se fognak kelleni az igényeik miatt.

A nők egyedül öregednek meg minthogy kénytelenek legyenek lejeb adni az igényességből. Vagy inkább kérdés az, hogy lejeb adnak e majd, azért hogy találjanak társat?.

Persze elvétve mindig is akad meg lesznek olyan domináns férfiak akik felcsinálják és mennek tovább, de úgy általánosságba, Igaz lehet hogy ezt váltják majd ki a nők egyre gyakoribb esetben, agyon sminkelve, túl dekorálva magukat szinte a Tökéletesség elvárással ?


2016. febr. 7. 10:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na egy példa értékű válaszoló! valahogy én is szinte ugyan ilyeneket tapasztalok. Persze ők vihognak meg kiröhögik meg azt mondják ez nem igy müködik, csak mert ők nem tapasztalják mivel a dolgok könnyebbik oldalán vannak.(tisztelet a kivételnek)

Ugyan ezt látom sokszor, meg kell csak nézni kinek milyen a kapcsolata, de én is rengeteg esetbe látom hogy a Nő alig tesz valamit, magyarán annak örüljön a férfi hogy megkaphatta, és akkor a Nőnél már ez nagy erőfeszités hogy oda kellett magát adnia, de ugye a Férfi melózik folyamatosan az egészért hogy fent tudja tartani, de úgy hogy a nő közbe folyamatosan fejéhez vág dolgokat. a Másik dolog, szintén nem egyszer tapasztaltam már hogy állandóan a férfinak kell kérdezni, akár egy ismerkedés, randi, Mindig a férfi kérdez, érdeklődik, de úgy 90%-ban, (persze ritka eset mikor nem igy van) mert ugye a férfi kezdeményezzen.. a Nő meg flegmázik ugye,mert átlagosnak, unalmasnak tartja, meg válogat és dobálja a követelményeket, amihez ha nem tudja magát tartani a férfi akkor vége a kapcsolatnak. Tehát röviden tömören leirva nekem úgy jön le, hogy lassan már a Férfi csináljon mindent még a nő helyett is, de még Igy is örüljön hogy megkaphatta.. ha pedig Nem tetszik amit a nő mond, megvagyunk zsarolva azzal hogy jó akkor ennyi volt. lehet kicsit nyersen fogalmaztam, de ezt látom.oké lehet rossz környezetbe vagyok.. Egyszóval igaza van az előttem szólónak, Hölgyek tényleg lehet ezen vihogni meg nem komolyan venni meg szórakozni, majd ha már tényleg odáig jut a dolog, h azt tapasztaljátok már egyre több férfinál nem akar veletek semmit se kezdeni, (lásd a melegeket is egyre többen vannak már) akkor aztán lehet hisztizni, meg szidni h miért van ennyi töketlen férfi. Vagy amikor épp elküldtök valakit általánositva, gondoljatok csak arra, hogy minél többször csináljátok annál kevesebb férfi marad nektek! lehet nem most fog bekövetkezni, de egyszer vissza fog ütni a dolog az tény

2016. febr. 7. 21:23
 12/15 A kérdező kommentje:
De ami számomra érthetetlen és nevetséges az, hogy pár kellemetlen, negativ rossz élmény miatt kitalálják hogy Ők a Nőkhöz vonzódnak, és akkor minden pasi X. Eddig akármilyen megértéssel is kitartással próbáltam ilyen lányhoz közeledni, valahogy annyira csak a pasi iránti gyülöletét szedte elő újra is újra. és durva hogy sokan már elég fiatalon is azzal jönnek hogy nővel jobb.. ez számomra elég kiábránditó.
2016. febr. 7. 21:40
 13/15 anonim ***** válasza:

"De ami számomra érthetetlen és nevetséges az, hogy pár kellemetlen, negativ rossz élmény miatt kitalálják hogy Ők a Nőkhöz vonzódnak, és akkor minden pasi X. "


A férfiak is hasonlót csinálnak. Pár, kellemetlen, negatív és rossz tapasztalat miatt elkönyvelik a nőket k**rváknak.

Szerintem itt senki nem tagadta, hogy sok nő olyan, amilyennek itt beállítjátok, de azért elég durva azt mondani, hogy mindegyik olyan. Az általánosítás a gyengék fegyvere.


Egyébként meg vicc, kérdező, hogy ha valaki nem a te meglátásodnak megfelelő választ adsz, akkor arra vagy nem reagálsz vagy olyan dologba kötsz bele, amiben nagyítóval kell keresni a hibákat. Persze, ha valaki veled egyetért, akkor regényt írsz, hogy ez miért is van így.

Hány éves vagy? 16? 17? Bár sajnos ez a színvonal ezen az oldalon elég gyakori.


Nem is tépem tovább a billentyűzetet, nyugodtan utáljátok a nőket, csak magatoknak lesz rosszabb.

2016. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

igen férfiak is ezt csinálják, csak annyi a különbség hogy a férfiak 200adjára is ugyanazt az elutasitást meg lerázást kapják, minden egyes nőtöl akinél próbálkozik, akitől meg nem ezt kapja, az is eljátszik elszórakozik a bizalmával, amit ellehet könyvelni rossz élményként.

nők meg már negyed ennyi aránynál bedobják a törölközőt, és itélkeznek. És nem általánositok, nem mondom azt hogy mindenki, de oda is irtam hogy tisztelet a kivételnek.

2016. febr. 8. 10:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

A világon lévő összes nő csak szórakozik a férfiakkal és csakis a nők hibája, ha a férfi nem tökéletes, hát peeeersze.

Ennyire töketlenek azért ne legyünk már.

Egyébként meg mit tegyen a nő, ha a nála próbálkozó férfi nem a típusa? Szánalomrandi? Vagy mit képzeltél el?

Nézz meg természetfilmeket, ott is ugyan ez megy.



Egyébként meg nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, de ahol én, egy nő sem szidja a férfiakat, ha azok kijátsszák őket.

Sőt, a férfiak sem k**rvázzák le a nőket, ha azok nem jönnek velük rögtön össze, esetleg el merik utasítani.

Bár biztos én mozgok szar körökben.

2016. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!