Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek! Ti mit gondoltok...

Emberek! Ti mit gondoltok arról a témáról, hogy Leonardo DiCaprio meleg?

Figyelt kérdés
Leonardo DiCaprio a kedvenc színészem és most nem tudom ,hogy igazak-e a pletykák vagy csak kitalálták.Válaszokat előre is köszönöm😄

2016. febr. 11. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hetero, de qrvára mindegy, hogy meleg-e vagy sem.
2016. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Szerintem hetero. A pletyka meg azért pletyka, mert nagyon kicsi a valóságalapja.
2016. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Pont leszarom.
2016. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam pletykát (csak mint tényt tudom, hogy mindenkiről pletykálják ezt, aki híres). Nem hiszem, hogy meleg lenne.
2016. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ....de egyépként mindegy ...mindenki aki hires azt be kell valahogy sározni ha lehet igy mondani ...justin biberről is ezt mondják de mondjuk ő inkább mint leonárdó ...bocs a hosszú i ekért nem magyar bilentyűzet ...
2016. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most már biztos,hogy DiCaprio nem meleg😊
2016. febr. 13. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Mitől biztos? Attól, hogy mi azt mondtuk? Nem csoda, hogy az eredeti pletykát is elhitted.
2016. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ember nem tőlük hittem el hanem olvastam egy cikket.
2016. febr. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!