Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért interneteznek...

Az emberek miért interneteznek, játszanak, vagy zenét hallgatnak pl. a buszon? Miért nem beszélgetnek? 30 éve sem tették?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 18:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"sok idióta!"

Komolyan, az ilyen embereknek milyen komplexusaik vannak? :D

2016. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Pl ismerkedni sok helyen lehet, mondjuk egy közös hobbi esetében. Ahova nem pàrkeresési szàndékkal mész.

Én is beszélgettem màr idegennel buszon, pl, de engedtessék màr meg nekem, hogy ha olvasni, vagy rejtvényt fejteni, netalàntàn zenét hallgatni szeretnèk, azt tegyem.

Köteles vagyok tàrsalogni vadidegenekkel, mert csak? Na ne.

2016. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A 4es személyeskedésére reagáltam.
2016. febr. 25. 19:30
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

"# 7/13 Időpont ma 19:20"

Sosem értettem az ilyen szellemileg defekteseket, hogy mi okoz nekik örömet az agyatlan lepontozásokban?

Így kompenzálják a frusztráltságukat, hogy nem hogy egy normális kérdést nem tudnak kiírni, de egy normális választ sem, amire valaki zöld pacsit adna?

Ez. kb a Kockás fülű nyúl mindenki játékát elrontó bolondgyerek karakterének a szellemi szintje.

2016. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%

# 9/14 Időpont ma 19:22

"egyszer a barátotok/meg a barátnőtök is vadidegen volt a számotokra. Vele miért kezdtetek beszélgetni? Hisz vadidegen volt. "


De nem is egy buszon szedtem fel.

Az esetek jelentős részében a kapcsolatok olyan emberek között alakulnak ki, akiknek egyébként is van közös pont az életükben, nem csak az, hogy egyszer együtt utaznak egy közlekedési eszközön. Munkahely, iskola, közös baráti társaság, esetleg szórakozóhely, ahol eleve adott az ismerkedési lehetőség...

De ha az utazás során valaki annyira megtetszik, hogy meg szeretnék vele ismerkedni, akkor megszólítom - és vagy elutasít, vagy nem. De a válaszok nyilván nem ezekre az esetekre vonatkoztak. Ennek felfogásához nem kell túl sok ész.


"sok idióta!"

Ja!

Mind szembe jön az autópályán, igaz?

2016. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
És miért fárasztanám a pofám olyan emberrel, akivel valószínűleg soha többé nem fogok találkozni és semennyire nem folyásolja be az addigi életemet? Mindenki törödjön a saját dolgával. Koncentrálnom kell az útra és a posztokra játékra + zenével relaxálok az út alatt. Talán, de csak talán, ha rámír valamelyik közösségi oldalon, akkor esetleg küldök neki egy hangulatjelet. 30 évvel ezelőtt sem ért rá a legtöbb ember buszon beszélgetni. Némelyik igen, de sokan csak az útra koncentráltak, hogy "mikor fogok már odaérni basszus?", "meddig kell elviselnem ezt a bűzt?" Hát körülbelül ilyesmit gondoltak szerintem. Nagyon ritka, amikor beszélgetek valakivel a buszon vagy a vonaton.
2016. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
14: ez egy teljesen normális válasz :) ügyes vagy :D
2016. febr. 25. 20:04
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van még egy válasz, hogy ezt is lepontozhasd te szerencsétlen retardált!

Örülök, ha ennyivel is hozzájárulhattam valaki boldogságához!

:-)

2016. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"# 17/18 Időpont ma 20:04"

Gyenge mezőnyben nem nehéz jól teljesíteni.

:-)

2016. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
30 éve meg újságot olvastak, tök mindegy. Én kifejezetten azért telózok a buszon, mert nem akarom, hogy vadidegenek szóljanak hozzám.
2016. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!