Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért interneteznek...

Az emberek miért interneteznek, játszanak, vagy zenét hallgatnak pl. a buszon? Miért nem beszélgetnek? 30 éve sem tették?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 18:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"retatdált szerencsétlen"

Veszekedni jársz ide? Mit kompenzálsz? Amúgy virítanak a 100%os valaszok. A tiéd is az, de kérlek mondd már meg kerlek, ez a válaszod tényleg 100%-ban hasznos a kérdésre? Most komolyan kérdezem. Na ki pontoz retardárt módján :D

2016. febr. 26. 08:46
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Te valami eszméletlen buta vagy.
2016. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Terelsz.
2016. febr. 26. 11:17
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy piszkosul divatos téma a "technológia tönkreteszi az emberi kapcsolatokat" (mintha a telefonálás vagy neten csetelés során nem egy másik emberrel lennél kapcsolatban...), de hidd el, a 80-as években sem csevegett senki vadidegenekkel a buszon. Olvastak, walkmant hallgattak, bámultak kifelé. 1-2 olyan esetre emlékszem, amikor valami szokatlan történt és beindította a társalgást (valami baleset volt az Avasra felfelé és elment tök más irányba a 35-ös busz, vagy bedöglött a busz az út közepén a hóban, hasonlók).
2016. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
30 éve se tették, könyv, újsàg akkor is volt...miért emberi kapcsolatok tönkretevése, ha nem akarok vadidegenekkel tàrsalogni?
2016. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem buszon, hanem vonaton utazom naponta, ott is ugyanez a helyzet. Utálom az embereket, főleg az idegeneket, amint helyet foglalok rögtön bedugom a fülemet és előveszek egy könyvet, nehogy hozzám szóljon valaki, mert egyáltalán nem érdekel amit mondani akar.
2016. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Jó senkit nem akartam megbántani. Sokat vonatozok külföldre, minden második utamon megismerek valakit, akivel tartom a kapcsolatot.
2016. márc. 9. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!