Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg hülyeséget...

Szerintetek tényleg hülyeséget csinálok és nem lesz önálló a gyerek? Ennyi idősen én már bőven egyedül közlekedtem.

Figyelt kérdés
10 évesen kocsival hozom viszem a fiamat, mert féltem, hogy nekimennek a romák. Ma is ok nélkül rátámadtak egy nyolcadikos fiúra, mert nem volt a csicskájuk ( a fiam mesélte ). Tudom, hogy gáz, de a tanárok sem mernek sok mindent tenni. Annyira felháborító, hogy mennyire mindent megengednek maguknak! Hogyan engedjem el így bárhová egyedül?
2016. márc. 2. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#6 majd ha 8an támadnak rá késsel, mert szegény a nagy önbizalmától mert visszaszólni, akkor sokra fog menni vele.
2016. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs más megoldás, akkor ez marad, a mi gyerekkorunkban más volt.
2016. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 TappancsMancs ***** válasza:

"Menekülni azért nem lenne jó, elvileg a fiamnak is mindig ezt mondom: mindenkinek mindenre egyforma joga van. Ciki, hogy a valóságban előbb jól összeverethetem magam és ha nyerek, akkor én vagyok a király."


Oktathatnád gyakorlatiasabban is a gyerkőcöt. A jog és ami történik nagyon két külön dolog. Lehet valakinek nincs joga megverni megölni kirabolni megölni valakit de ettől még megteszik egyesek. Mit tudunk bizonyítani ha szükség lenne rá? Vagy mit reagálnának rá a guglik?


Ja :D ha összevereted magad király vagy. Ja. :) Ezt tanítod a gyerekednek? Veresd magad össze és király vagy. Lopjanak meg és király vagy. .... ? Érdemes lenne elutaznotok bronxba egy éjszakai városnézésre. Tudod a gettóba. Királykodni. :)

2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egész napköziben ott örjáratoznak a romák, hogy nem tud hazajönni tanítás után.
2016. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És ha nyerek...kiraly vagyok, de mindegy. Akár hiszed, akár nem, folyton bolyongnak ezek. Ha nem a gyerekek, akkor az idősebb barátaik, ha nem azok, akkor a szülők, stb. Örüljetek neki, ha a ti városotokban nem ez van. Tömörülnek buszmegállókban, kisboltok előtt, nem lehet elférni a járdán, mert odébb nem lépne a bunkója. Beszólogatnak, közben úgy nyújtogatják a nyakukat, mint a struccok. Komolyan mondom, hogy szerencsés akinek a környékén rendes emberek vannak csak. Igenis felháborító, hogy nekem ezt el kell tűrnöm, mert elkanászodtak ezek a fajta ki ha én nem, semmitelen gazemberek.
2016. márc. 4. 10:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Menjen ki akkor amikor egyszerre sok gyerek megy ki.
2016. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!