Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, aki itt különbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, aki itt különböző kérdések kapcsán azt írja, hogy neki nincsen szüksége párkapcsolatra, az tényleg nem vágyik rá, vagy csak racionalizál?

Figyelt kérdés

Van itt néhány válaszadó (szerintem ők maguk is rá fognak jönni, hogy rájuk gondolok:D), akik rendszeresen oda lyukadnak ki, hogy baromi kevés a normális nő, mert szinte mindegyik felszínes, anyagias.

Ezek az emberek hosszasan szokták ecsetelni azt is, hogy ezidáig mennyire nem volt szerencséjük a kapcsolatok terén, természetesen a nők hibájából.

Aztán meglepődve látom, hogy egy másik kérdésnél azt fejtegetik, mennyire nincs is szükségük rá igazából. Nem vágynak rá, csak nyűg lenne az egész, nagyon jól elvannak egyedül.


De kérdem én:

Akkor minek is rágódnak azon, hogy nincs számukra normális nő?


2015. aug. 25. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vágynak rá, az, hogy nem akarnak, a racionális döntésük.
2015. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

rám gondoltál.. nos ez azért van így mert a sok kudarcba beletörődve tudom (nem beszélek mások nevében) hogy továbbra sem nőttek az esélyeim a nőknél ezért egy külső szemlélőnek könnyebb azt mondani hogy nem akarok kapcsolatot, megvagyok én egyedül is.. az igazság pedig az hogy b.aszottul kéne már egy barátnő :D

+ ha azt mondom h nem kell kapcsolat akkor szerintem az jobb mint ha azt mondanám hogy kell de sose fogom megtalálni az igazit, mindig csak átvernek stb, az olyan sajnáltatásnak hangzik és én nem szeretem sajnáltatni magam mert olyankor jönnek csak igazán elő az álbarátok a kis kétszínűségükkel :D persze az igazi barátoknak megmondom mi a szitu.. :)


a végére pedig szóljon egy nóta mert úgyis a témához illik

https://www.youtube.com/watch?v=9THbB4Ot68k

2015. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki vágyik rá, hiszen az embert a vágyai és a félelmei motiválják minden esetben. Maximum maguk előtt is tagadják, de tudat alatt mindenki vágyik egy szerető társra. Épp csak az nem mindegy, mire fókuszálsz. A szenvedéseidre, sérelmeidre, gátlásaidra stb. vagy mész előre, éled az életedet elégedettséggel, nem panaszkodva, és nem vársz csodát. Ekkor szokott mákod lenni. Szerinted, ha valaki folyton csak panaszkodik itt, vagy akárhol az életben, az vonzó ember a másik számára? Kétlem. Én is mesélhetnék, hogy milyen nőket ismertem meg már eddigi életemben (nem feltétlen csak párkapcsolatra értem most ezt, sőt...), de mégsem panaszkodtam még itt sohasem a nőkre. Azért, mert nem érdekel a panaszkodás, nem fordítok rá figyelmet, tojok a témára. Ettől nem lenne jobb, ha rinyálnék naphosszat. Luxus megengedni ezt magának az embernek. Arra kell figyelni, hogy mit lehet kihozni a lehetőségekből.
2015. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tudod az ember társas lény és vágyik arra hogy szeressék a magány pokoli tud lenni de 1 idő után már az ember bele fárad a pár keresésbe ez olyan mintha minden nap rántott hús lenne az ebéd 2 hét múlva már okádnod kell az egészről ha már csak rá gondolsz a dologra!
2015. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de gusztustalan az a zene,amit ide benyomott valaki...belinkelt bocsánat xD azt hittem valami jó...de csak suttyóság
2015. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2. válaszadó: Na, egy választ már hallottam, köszi:) Várom a többi srácot is, aki úgy gondolja, illik rá a kérdés:) (Ámítástechnika!:D)


Scala delle Emozioni: Maximálisan egyetértek veled. Egyáltalán nem vonzó egy olyan ember, aki folyton csak panaszkodik, szenved és természetesen minden rosszért a másik nemet okolja. Ezt már ezerszer leírtam itt a viták során, de lepontozáson kívül nem sok mindent kaptam érte:D

2015. aug. 25. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Pontozz le köcsög, és aztán indokold is meg, miért tetted. :)
2015. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, bár gondolom ezt sejtetted:D És ne várd, úgy sem fogják leírni, miért:)
2015. aug. 25. 23:08
 9/11 Fish1 ***** válasza:

Olyan esetben tudom elképzelni, ha valaki épp szakítás után van és még nem dolgozta fel, vagy olyakor, ha nem éri be akárkivel és inkább van egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Amit leírsz, hogy "kevés a normális nő/pasi, mert szinte mindegyik felszínes, anyagias", 2 dolgot jelent: 1. hasonló hasonlót vonz, 2. rossz helyen keresgél.

Ha valaki folyamatosan a másik nemre veri a problémát, az meg azt jelenti, hogy hárítja a felelősséget, mert ez a könnyebbnek látszó út, ahelyett, hogy magába nézne és megvizsgálná, hogy mit kellene máshogy csinálnia.

Amikor megfordul a kérdéshez való hozzáállásuk, azt már szerintem dacból írják, hogy akkor nem is kell senki sem. Amit meg dacból mond egy ember, azt meg tudod milyen... :)

2015. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem férfi vagyok, és a másik nemmel sincs semmi bajom, mégsem vágyom kapcsolatra. Annyira introvertált vagyok, hogy az nekem túl sok lenne. Laza kapcsolatokra meg nem vagyok vevő. Képzeld ilyen emberek is léteznek a világon. Mi ezzel a baj? Mindenkit más tesz boldoggá. Akik a nőket szídják azok nem tartoznak abba a kategóriába ahol őszintén nem vágyik valaki kapcsolatra.
2015. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!