Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kezdjek az...

Nem tudom mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltették már ezt a kérdést. De úgy érzem nekem is meg kell kérdeznem. Fiatal vagyok, anyagilag nagyon jó helyzetben vagyok. Ennek ellenére sokszor depressziós vagyok, és lehangolt. Meleg vagyok, a családom tudja, jól fogadta, ezzel nincs gond. De magamban nem tudom lerendezni a dolgokat, folyton csak a múltban élek, sok barátom van. De mindenki közt azt érzem hogy egyedül vagyok. Úgy érzem már nem sok jót tartogat számomra az élet. Az álmaim nagy részét megvalósítottam. Ezután hová tovább? Voltam már: kineziológus, pszichiáter, pszichológusnál. Talán többnél mint kellett volna.

2015. nov. 19. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt a gond idézlek:" De mindenki közt azt érzem hogy egyedül vagyok" valószínű hogy nem melegek a barátaid,emiatt érzed hogy kívülálló vagy." De magamban nem tudom lerendezni a dolgokat" Zavar h meleg vagy? "folyton csak a múltban élek" miért akkor még csajokkal is foglalkoztál? Lehet nem is vagy full meleg?
2015. nov. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a múltban, ami annyira jó volt, és most nincs? Elfogadtad, hogy meleg vagy? Írod, hogy sok barátod van, de mégis egyedül érzed magad. Igazi barátok, vagy csak valami miatt velük barátkozol? Tűzz ki magad elé új célokat. Mindig lehet találni valamit, amit meg akar az ember valósítani, szerezni. Fiatal vagy, tehát miért ne tartogatna jót az élet?
2015. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egy pszihológus nem kéri el fizetésed 2Xesét egy óráért akkor amatőr szutyok. Ha segítség kell nekem írj, jobb vagyok mindnél.

" Fiatal vagyok, anyagilag nagyon jó helyzetben vagyok. Ennek ellenére sokszor depressziós vagyok, és lehangolt."

Úgy írtad, mintha fiatalság és anyagiasság tenné embereket boldoggá.

Neked 1 barátod sincs. Lehet nem így hiszed, de tévedsz.

Hozzáállásod és elme állapotod miatt hiszed, már nem tartogat semmit se élet.

Írj ha kell segítség.

2015. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok full meleg, de sokkal inkább afelé húzok. A barátaim akik talán tényleg nem azok, hiszen 2 éve nem tudok beszélgetni egy jót semelyikkel, mert összeül egy társaság akkor nem a gondjainkat beszéljük meg. Egyébként tudják rólama barátok hogy meleg vagyok.
2015. nov. 19. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem próbálsz valamelyik barátoddal külön találkozni, amikor beszélgetni is tudnátok. Azért nem vallod magad teljesen melegnek mert magad sem akarod teljesen elfogadni?
2015. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudod mi lehetett a múltban ami miatt annyival jobbnak találom, talán mert boldogabb és gondtalanabb életem volt. Nem úgy mint most. Igen elfogadtam, teljes mértékben. Szerintem van/volt köztük igaz is csak az igazság veszett el a barátságból. Sajnos a dolgok könnyebbik felét szeretem, ezért kitűztem egy célt de sosem jutok odáig hogy meg is valósítsam. Sokszor inkább mindig vásárlással töltöm ki az űrt az életben, olyannyira hogy házimoziból még a szomszédnak is jutott szó szerint. Jelenleg nem dolgozom. Háztartást vezetek, tudjátok hogy van ez. Az ember először megtervez, megteremt, aztán múlik az idő és csak azon kapja magát hogy a szart szedi a kutya után, ötödik indítja el a mosást indítja el. Na körülbelül itt tartok én most.
2015. nov. 19. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy át kellett volna olvasni az előző kommentet. Azért nem találkozok mert igazából nem értenének meg. Mindegyiknek másfelé halad az élete és ilyenkor elvész a beszédtéma. Hiszen hogy beszélgessek úgy hogy valakinek 20-on valahány évesen az a problémája hogy nincs barátnője, vagy a másiknak hogy milyen telefont vegyen. Azért ennél mélyebb beszélgetésre vágynék. Egyébként megpróbáltam, nem ment a mélyenszántó beszélgetés.
2015. nov. 19. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es,5-ös is én vagyok. Akkor próbáld meg megvalósítani azokat a dolgokat most, amik a múltban boldoggá tettek. Ha otthon vagy, és ez boldogtalanná tesz, akkor tűzz ki új célt, amit meg tudsz valósítani, és kedved is van hozzá. Pl.: valami vállalkozás. Lekötné az idődet, és a figyelmed. Ha a barátaiddal nem tudsz beszélgetni, akkor nyitnod kellene más emberek társasága felé, van úgy hogy bármennyire is szereti az ember a barátait, annyira más irányba alakul az életük, hogy haversággá alakul. Neked nem pszichológus kell, hanem barát, és társ. Ha van felesleges házimozid, nekem is jöhet egy! :DDD (ez csak vicc). Írtad, hogy nem csinálod végig a dolgokat, na akkor gondolkodj el, hogy küzdesz egy kicsit, vagy belesüllyedsz a boldogtalanságba! Igen, a vásárlás, az meg csak pótcselekvés, próbálj vele felhagyni, mert boldoggá nem fog tenni, max pár percre.
2015. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy férfi soha nem lesz boldog ha otthon takarít,mos,főz..vásárolgat mert épp nincs mit otthon csinálni...Egy férfinak szüksége van a kihívásokra..kitűzött célok elérésére. És sorolhatnám hogy egy férfi mitől érzi magát férfinak...jó úton haladsz hogy egy elhízott,depressziós,alkoholista vagy netán más bódítószerek rabjává vált emberré válj. Sürgősen találj magadnak elfoglaltságot ami leköt,sikereket élsz el vele és férfiasságodat (ha maradt még egyáltalán) erősítheted....Hajrá!
2015. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!