Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bárki, akivel sokat vagy...

Ha bárki, akivel sokat vagy egy légtérben túl sokat beszélne, mennyire viselnéd el, illetve mennyi idő után vágynál csendre, egyedüllétre, és arra, hogy ne szóljon hozzád?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miket mondana. Ha csak azért beszél, hogy ne legyen csönd és csak értelmetlen zöldségeket hord össze, már az első 5 perc után azt mondanám neki, hogy maradjon csendben.

Ha értelmesen el lehet vele beszélgetni, akkor akár bármeddig is beszélgethetünk.

2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személytől függ, nagyon kevés olyan ember van, akinek nem idegesít a jelenléte, és napi szinten együtt vagyok vele, tehát nyilván ehhez mérten van, aki beszél hozzám, és van, akivel beszélgetek.
2016. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyan emberrel aki nálam többet tudna beszélni.
2016. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, hát én 2 perc után kikészülnék...

Van ilyen barátnőm, aki nem bir fél percig se csendben maradni, ráadásul még csak nem is értelmes dolgokat mond legalább, hanem vihorászik, mint egy fogyatékos a szó"viccein" meg ugyanazokat a "poénokat" ismételgeti negyed órán keresztül...

Mondjuk olyan emberrel még nem találkoztam, aki sokat is beszélne és akkor se hülyeségeket. Azt lehet, el tudnám viselni hosszabb ideig is, feltéve, hogy érdekel is, amit mond.

2016. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Többnyire ilyen emberek alkotják a környezetemet, már automatikusan reagál az agyam, kizárom őket a tudatomból, hadd beszéljenek. Úgysem számít nekik, hogy a másik fél bármit is reagáljon, csak a saját hangjukat akarják hallani. Zavar, mert én magam nagyon szűkszavú vagyok, de kénytelen voltam kialakítani ezt a védekező reflexet.
2016. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!